Expert Business Design Plan Build

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Motivating

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Execution of design and roll out (focused on assessment) of telco related plan and build processes to controll budgets, connect asset and equipment and steer the production by means of SAP/ERP for international telco companies.
* Designs a template which cover the needs of several companies in telco industry
* Supports rollout of global template processes (only supporting deviation for legal/ regulatory or business critical reasons)
* Identifies process gaps within assessment from local & central teams
* Designs solutions for GAP closing under strong template view within the framework of the corporate specifications
* Supports and works out design solutions together with experts from business and IT
* Cooperates with other work streams and parallel projects
* Identifies process risks and issues and propose solution

* 13 salaries + Bonuses

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technician or Bachelor degree (technical or commercial)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Expert

* 4 years experience in related industry
* Language knowledge: English (fluent) Other languages are beneficial
* PC skills: MS Office
* Process know-how in SAP , advantage in PM or MM or Process knowledge (eg based on ARIS)
* Experienced preferred in Telco, power or other infrastructure industry
* Expertise in investment processes within this industries, technical or commercial
* Basic knowledge in relevant master data objects, used within infrastructure building processes
* Experience in implementation of rollouts
* Intercultural experience
* Communication and presentation skills

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1921963  Dátum zverejnenia: 7.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivating