Production Supervisor

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Ensure that the production areas of responsibility is producing a good quality part at appropriate rates.
* Ensure production area meets or exceeds labour standards.
* Ensure the attainment of daily production schedules.
* Maintains production records, enter production data into MRP System as required.
* Responsible for ensuring all training within department are completed in a timely manner and documented.
* Ensures housekeeping inspections are conducted and makes sure that all areas are tidy and organized.
* Assists in the production planning process.
* Analyze scrap data to identify and correct manufacturing problems.
* Ensures plant security.
* Directs activities of employees in performing manufacturing operations and related activities.
* Assigns and schedules employees and resources to attain productio schedule and ensure that all machine/equipment are fully manned when scheduled.
* Communicates, implements, and enforces company policies and procedures.
* Initiates or suggests plans to motivate employees to achieve work goals
* Analyzes and resolves or assists employees in solving work problems.
* Trains and disciplines employees as required.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* Good verbal and written communication skill in Slovak and English preferably
* Strong organizational and leadership skills.
* Knowledge of automotive industry processes and operations
* Knowledge of Customer Specific Requirements
* Good technical background, qualifications and experience
* Familiar with ISO/TS 16949 & ISO 14001
* Three years experience in Manufacturing, environment pref. Automotive.
* Extensive knowledge of quality standards, ISO/, TS 16949.
* University degree or sufficient experience
* Minimum 2 years of supervisory/management in manufacturing enviroment

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1907681  Dátum zverejnenia: 23.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.