Obchodný zástupca - Žilinský kraj

Lugera & Maklér spol.s r.o.

okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o portfólio zverených klientov v danom regióne, budovanie obchodných vzťahov
- nadväzovanie nových obchodných vzťahov, akvizičná činnosť
- zisťovanie potrieb zákazníkov a následné vypracovanie ponuky, prezentácia produktov a riešení
- poskytovanie technického poradenstva a podpory zákazníkom
- riešenie reklamácií, zodpovednosť za poskytovanie servisných služieb zákazníkom
- pravidelný reporting

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí celosvetovo medzi lídrov vo svojom segmente
- motivujúce platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

* Naším klientom je medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca v segmente kancelárskej a tlačiarenskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / elektrotechnický smer výhodou

Vodičský preukaz

B

- SŠ alebo VŠ vzdelanie, výhodou elektrotechnický alebo IT smer
- nutná predošlá prax na pozícii obchodného zástupcu, výhodou najmä technický smer (nie FMCG)
- technické myslenie, dobrá orientácia v IT oblasti (SW,HW) výhodou
- znalosť anglického jazyka výhodou
- samostatnosť, dobrý zmysel pre time management, proklientska orientácia
- vodičský preukaz skupiny "B"

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1902182  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou