Riaditeľ predaja a marketingu

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
REALITY, PREDAJ, MARKETING, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava plánu a stratégie predaja, cenotvorby jednotlivých rezidenčných projektov
- koordinácia marketingových aktivít
- podpora predaja významných projektov
- návrh činností na skvalitnenie klientského servisu od prvého kontaktu s klientom, komunikácia s významnými klientmi a osobné zastrešovanie ich predaja
- spolupráca s Právnym oddelením pri tvorbe zmluvných dokumentov.
- vyjednávanie zmluvných podmienok s niektorými klientmi v súlade so znením Občianskeho zákonníka a korporátnymi pravidlami
- aktívna spolupráca pri príprave zmlúv pre externých partnerov
- príprava strategických produktov aktivít s cieľom odlíšiť sa na trhu, získať konkurenčnú výhodu na trhu a tým podporiť predaj rezidenčných nehnuteľností
- koordinácia reportovania počtu dopytov, obhliadok s klientmi a uzatvorených obchodných prípadov do zahraničia ako aj na úrovni „SK-unit“ / týždenne
- aktívna spolupráca pri spracovaní výsledkov predaja za daný mesiac v reportovacom systéme / mesačne
- tvorba interných procesov, ktoré tvoria klientsky servis a navrhuje efektívne zlepšenia
- podieľanie sa na zefektívnení procesu predaja nehnuteľností (návrhy na delimitáciu administratívnych činností, ktoré zabezpečujú predajcovia), komunikuje s osobou „VIP key user“ ohľadom nastavenia VIP CRM systému a predajného procesu, resp. problémového fungovania tohto systému v našich lokálnych podmienkach
- úzka spolupráca s ostatnými kolegami z oddelenia developmentu a konzultuje s nimi reálny potenciál budúcich akvizícií pozemkov alebo projektov
- koordinácia spolupráce s bankami na trhu a v spolupráci s predajným tímom návrh inovatívnych produktov v oblasti rezidenčného bývania
- sledovanie vývoja a trendov konkurenčncýh developervo, vývoj realitného trhu a návrh efektívnych opatrení na posilnenie pozície na trhu
- aktívne podieľanie sa na tvorbe firemnej stratégie na najbližšie roky a konkrétnymi návrhmi a opatreniami zabezpečiť lepšie pozíciu na trhu
- vedenie tímu predajcov a marketingu a zodpovednosť za ich rozvoj, motiváciu a požadovanú výkonnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorej plánom pre najbližšie roky je stať sa jedným z troch najväčších developerov v oblasti rezidenčnej výstavby na Slovensku. Naša spoločnosť hľadá mladých dynamických ľudí, ktorí majú záujem o dlhodobý osobnostný rast v medzinárodnej firme s vyše 100 ročnou tradíciou a know-how v oblasti realizácie a predaja nehnuteľností

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

REALITY, PREDAJ, MARKETING

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- VŠ II / III. Stupňa so zameraním na REALITY, PREDAJ, MARKETING
- prax na príslušnej pozícii minimálne 5 rokov
- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- počítačové znalosti (Excel, Outlook, PowerPoing, Word)
- manažérske a líderské schopnosti
- komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- schopnosť plánovať a analyzovať
- asertivita
- zvládanie stresu

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1897044  Dátum zverejnenia: 13.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.