Obchodný zástupca pre oblasť stavebníctva

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov, dohadovanie osobných stretnutí,
- príprava na stretnutia, identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka,
- osobné stretnutia so zákazníkmi, aktívna komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi,
- prezentácia produktov, ich výhody a funkcionality,
- organizovanie a vedenie školení pre zákazníkov, vrátane školiacej činnosti,
- odporúčanie produktov a systémov ,ktoré najlepšie spĺňajú požiadavky zákazníka,
- vypracovanie cenových ponúk , ich prezentácia a odsúhlasovanie,
- budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta,
- riešenie logistických úloh spojených s dodaním tovaru,
- evidencia klientov a potenciálnych klientov, tvorba databázy,
- doplňovanie aktuálnych inovatívnych informácií o produktoch,
- vedenie obchodnej databázy, administratívna práca,
- pravidelné denné a mesačné reporty podľa stanovených termínov spoločnosti,
- vedenie evidencie knihy jázd,
- dodržiavanie termínov zadaných úloh,
- zodpovednosť za zverené motorové vozidlo, notebook, mobilný telefón
- práca v teréne a cestovanie - 100 % pracovného času

- automobil,
- notebook,
- telefón,
- školenia (produktové a soft skills),
- teambuildingy a príspevok na voľný čas,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie strojárskeho alebo stavebného zamerania,
- anglický jazyk – pasívne,
- minimálne 3 – 5 rokov prax na rovnakej pozícii v oblasti predaja okien, dverí,
hliníkových opláštení budov, sendvičových panelov,
- vodičský preukaz skupiny B,
- aktívna znalosť práce s PC,
- komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti,
- flexibilita, samostatnosť, sebaistota,
- orientácia na výsledky a schopnosť zvládať stres

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1815417  Dátum zverejnenia: 28.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.