HW Testing and Approval Engineer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* špecifikácia technických požiadaviek pri vývoji nových HW komponentov (interne ako aj s externými dodávateľmi - elektronické a elektromechanické komponenty)
* zadefinovanie technických požiadaviek produktu pre externých dodávateľov (99% v zahraničí) ako aj interné vývojové oddelenie
* vývoj a výber vhodných testovacích metód počas celej doby projektu
* návrh a úprava SW na testovacích zariadeniach v programe LabvieW
* integrácia testovaných komponentov do už existujúcich zostáv/systémov
* kontrola dodržiania testovacieho plánu
* analýza testovacích reportov and definovanie nápravných opatrení v prípade potreby
* spolupráca s nákupom, dodávateľmi, výrobou a vývojom ohľadom riešenia technických otázok
* príprava podkladov pre finálne schválenie produktu
* sledovanie technologických trendov a možností na ďalší vývoj
* neustále znížovanie nákladov na vývoj a testovanie nových komponentov

* dynamická práca v uznávanej medzinárodnej spoločnosti
* možnosti na ďalší osobnostný a profesný rast
* atraktívny sociálny program a benefity

* V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Za prejavený záujem vopred ďakujeme. Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom čase ohľadom ďalšieho postupu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* VŠ vzdelanie v elektrotechnickom odbore – slaboprúd, mechatronika
* plynulá znalosť anglického jazyka
* predchádzajúce skúsenosti v oblasti testovania senzorovej a snímačovej techniky, meracia a regulačná technika a pod. vítaná viacročná prax prípadne praktické skúsenosti aspoň počas VŠ štúdia - možné zaškolenie
* vedomosti o funkčných vlastnostiach elektrokomponentov
* užívateľská znalosť Labview prípadne príbuzného SW
* skúsenosti s testovaním mechanických/mechatronických komponentov výhodou
* schopnosť pracovať samostatne v medzinárodných tímoch a dynamickom prostredí, technické myslenie, efektívne riešenie problémov

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1787179  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.