Procesný inžinier

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Veľký Krtíš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie neustálej aktualizácie pracovných cyklov a výrobných postupov,
- študovanie, navrhovanie a zavádzanie činností za účelom, zlepšenia produktivity zariadení, kvality finálneho výrobku a bezpečnosti pracovného miesta,
- vyvíja produktové špecifikácie, navrhuje testovacie postupy a štandardy,
- pripravuje a kontroluje dokumentácie procesu, vrátane výkresov, pri nových projektoch pripravuje časové harmonogramy,
- študovanie, navrhovanie a zavádzanie neustále zlepšujúcich činností na produktivitu oddelenia, prostredníctvom zlepšovania metód a lay-outov a optimalizácia využívania pracovísk,
- projektovanie pracovísk na základe princípov ergonómie a bezpečnosti pri práci,
- optimalizovanie vnútorných procesov (logistika + požiadavka na produktovú zmenu kvôli redukcii nákladov),
- navrhovanie mechanizmov na zlepšenie kvality a dodržiavania bezpečnosti na výrobných zariadeniach,

- práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť,
- možnosť kariérneho postupu a profesijného rozvoja,
- práca v priateľskom a dynamickom tíme, v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom,
- stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok,
- darčekové poukážky, firemné podujatia, možnosť bezplatného využívania služieb fitnescentra a krytej plavárne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska oblasť

* Jazykové znalosti:
* - anglický jazyk výhodou
* - predošlá prax v oblasti procesov, technológií a kreslenia v strojárskej výrobe – mechanické obrábanie, zváranie alebo - stanovovanie pracovných postupov a programov pre automatické stroje (zváracie roboty, robotické, laserové rezanie, programovateľné stroje na ohýbanie),
* - prax so spúšťaním nových produktov alebo modifikácií do výroby, znalosť 5S, metódy problem solving...
* - aktívna znalosť kreslenia v SW Pro/ENGINEER, Autodesk Inventor alebo CATIA,
* - užívateľská znalosť kanc. Balíka MS Office,
* - tímový hráč, ochota učiť sa, proaktivita, dobré komunikačné a prezentačné zručnosti...

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1716289  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.