Obchodný partner- Osobný poradca v Biocentre

Lugaprofit s.r.o.

J.D. Matejovie 542, 03301 Liptovský Hrádok, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
05.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
800-2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobné poradenstvo v biocentrách RK, LH, priamy kontakt so zákazníkmi, osobný predaj vysokokvalitných produktov založených na prírodnej báze , vlastná značka produktov

Profesionálny prístup, zaškolenie = sústava školení a osobnostného rozvoja, vysoká kvalita produktov, nadštandardný príjem, flexibilný pracovný čas, práca pre náročných !!!

Informácie o výberovom konaní

kontaktujte nás a prihláste sa na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, cieľavedomosť, chcieť byť iný ako ostatní, lojálnosť,

Na Slovensku pôsobíme od roku 2006 v oblasti predaja a poradenstva špičkových produktov zameraných na zlepšenie zdravia človeka v pohodlí domova. Od roku 2013 vytvárame pod našou chránenou značkou BIOCENTRUM ZDRAVÝ ČLOVEK tzv.: BIOCENTRÁ po celej SR. Zaoberáme sa diagnostikou zdravia špeciálnymi diagnostickými prístrojmi používanými v NASA .Následne každému klientovi poskytneme bezplatné poradenstvo a odporúčanie liečby špeciálne pre každého zákazníka na mieru.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2542459  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-2000