Príjmeme brigádničku/čašníčku

Ľuboš Velšic-Profiefekt

Miesto práce
Kapitulská 27, Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihdeď
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starosť o zákazníkov, komunikácia s nimi, obsluha baru a kaviarne

Hľadáme šikovnú čašníčku na brigadu, podmienka je komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a zodpovednosť. Prax nieje podmienkou. Ponúkané miesto je v centre Trnavy na Kapitulskej 27, Doors cofee-Music-pub. Plat dohodou. Info v podniku pri bare, alebo na tel. 0905334123 LEN VÁŽNY ZÁUJEM!!!

príjemný pracovný kolektív, nástup ihneď, individuálne odmeny

Hľadáme čašníčku na brigadu, podmienka je komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a zodpovednosť. Ponúkané miesto je v centre Trnavy na Kapitulskej 27, Doors cofe- Music- pub. Plat dohodou. Info priamo v podiku alebo na tel. 0905334123

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreativita, samostatnosť, prax nieje podmienkou

Doors cofee-Music-pub, Kapitulská 27, Trnava, príjemné netradičné prostredie v čistej a suchej pivnici s vonkajšou terasou a príjemným personálom

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1969178  Dátum zverejnenia: 6.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 EUR/hodina