Absolventi bez praxe ochotní pracovať v Holandsku (robotník)

Ľubomír Sloboda FLEXIWORKER

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Dohodou ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
do 1525 €/mesiac, podľa veku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Holandská firma hľadá v rámci absolventského programu mladých pracovníkov/čky do 23 rokov na pomocné práce do holandských mäsokombinátov.
Vhodné aj pre páry alebo skupiny priateľov.
Náplň práce: úprava, balenie, váženie, transport a ostatné práce spojené so spracovaním mäsa.

Zamestnanie na dobu určitú priamo v Holandskej firme.
Všetky potrebné doklady vybavuje firma.
Bez sprostredkovateľských, administratívnych či iných poplatkov.
Spolupráca pri zaisťovaní dopravy do Holandska.
Ponúkaný plat podľa Holandských noriem platných pre zamestnávanie mladých ľudí do 23 rokov (do 1524 € mesačne, podľa veku), plus ďalšie príplatky za nadčasy, soboty, dovolenkový plat, bonusy a iné.
Angličtina alebo nemčina je výhodou, nie podmienkou.
Bližšie informácie na mail, alebo uvedené tel. číslo.

V prípade záujmu sa treba informovať na uvedenom tel. čísle alebo mailom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Mäsokombinát

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav, samostatnosť, zodpovednosť, fyzická kondícia,

Reklamné a marketingové služby
Sprostredkovanie zamestnania

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2230076  Dátum zverejnenia: 17.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 1525 €/mesiac, podľa veku