Odborný predajca v špecializovanej predajni Verticcio s kávou a čajom

LT company s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prevádzkach značky Verticcio sa zameriavame na praženie, prípravu a predaj kávy (čajov) našim zákazníkom.

Náplň práce je najmä príprava kávy a následný predaj produktov v našej prevádzke. Ďalšiu pracovnú náplň tvorí:
- príprava a servírovanie kávy a čajov
- prijímanie objednávok
- poskytovanie informácií o našich produktoch
- predaj špecifického sortimentu súvisiaceho s prípravou kávy a čaju (kávovary, mlynčeky,...)
- denná údržba pracoviska
- dopĺňanie tovaru
- práca s pokladňou (denná, mesačná uzávierka)
- spolupráca s firemným e-shopom
- objednávanie tovaru
- dohľad nad skladom a skladovými zásobami
- realizácia inventúr

- práca na TPP
- nadštandardné pracovné prostredie
- pevná mzda + percentuálne odmeny z tržieb
- pevne stanovený pracovný čas (pondelok - piatok)
- pravidelné odborné školenia z oblasti poznávania kávy a čajov
- zamestnanecké zľavy
- stravné lístky

V prípade záujmu o pozíciu, prosím o zaslanie životopisu s fotografiou spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah ku káve, pretože to je segment, v ktorom chceme neustále napredovať
- kreativita v príprave a predaji našich produktov
- schopnosť napredovať so získavaním vedomostí o káve (vlastná iniciatíva + pravidelné odborné školenia)
- aktívny prístup k práci
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- prezentačné schopnosti
- zodpovednosť
- skúsenosti v oblasti priameho predaja - VÝHODA
- schopnosť nadchnúť sa pre prácu a ponúkaný tovar/služby
- tímový hráč
- anglický jazyk - VÝHODA

Verticcio je mladá slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá pražením kávy vlastnej značky a jej následným predajom prostredníctvom veľkoobchodnej a maloobchodnej siete. Okrem praženia a predaja kávy ponúka možnosť klientom ochutnať našu kávu a zároveň zakúpiť prvotriedny tovar v dvoch špecializovaných predajniach s kávou, čajom a čokoládou a na eshope. Vlastným servisným oddelením a pravidelnou organizáciou akreditovaných baristických školení je zabezpečená vysoká kvalita nie len veľkoobchodných služieb, ale aj konečného produktu v podobe správne pripravenej kávy.
ID: 2573925  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou