Reagujte bez životopisu

Vodič Dopravnej zdravotnej služby Bratislava, Malacky

LSE - Life Star Emergency s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacmzda je počítaná podľa odpracovaných hodín s rôznymi príplatkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič dopravnej zdravotnej služby

Výkon práce vodiča dopravnej zdravotnej služby pre regióny Bratislava, Malacky.
Minimálne požiadavky:

Vek najmenej 25 rokov
Minimálne 2 roky praxe ako „profesionálny vodič“ s vodičským oprávnením B a viac
Nevyhnutná znalosť regiónu, miest, obcí, terénu, cestnej siete, ulíc a dôležitých bodov v regióne
Dobrá komunikácia s ľuďmi všeobecne, hlavne „zdravotnícko – humánny“ prístup

Informácie o výberovom konaní

potrebné zaslať životopis
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom osobného pohovoru si dovolíme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Nevyhnutná znalosť regiónu, miest, obcí, terénu, cestnej siete, ulíc a dôležitých bodov v regióne a v rámci celej SR
Dobrá komunikácia s ľuďmi všeobecne, hlavne „zdravotnícko –
humánny prístup, empatia, samostatnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, záujem o prácu

záchranná zdravotná služba; rýchla zdravotná pomoc, rýchla lekárska pomoc, dopravná zdravotná pomoc, neštátne zdravotnícke zariadenie

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2077930  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac