Disponent medzinárodnej cestnej prepravy Dánsko

LS Intertank Slovakia, s.r.o

Miesto práce
Dánsko
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a spracovanie objednávok
- sledovanie priebehu prepráv, evidencia priebehu a počtu zrealizovaných prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií
- komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia s vodičmi cez satelitný systém

- práca v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- zdokonaľovanie sa v cudzích jazykoch

Svoje životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti LS Intertank Slovakia, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Dánsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v špedícií a doprave je výraznou výhodou
- skúsenosti s prácou na PC
- komunikačné zručnosti, presnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu
- schopnosť rýchlo sa učiť, logické myslenie

Hľadáme zamestnanca pre našu materskú spoločnosť v Dánsku, preto je absolútnou podmienkou aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka. Jedná sa o prácu priamo v Dánsku, kde zamestnávateľ zabezpečí ubytovanie, dopravu 2-krát ročne na Slovensko, prípadne ďalšie podmienky podľa dohody.

Medzinárodná dopravná spoločnosť s významným postavením na Európskom trhu. Zabezpečujeme prepravu tekutých potravinárskych a chemických produktov po celej Európe.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Hlboké nad Váhom 137
014 01 Hlboké nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Onuška
Tel.: 0908917169
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1340651   Dátum zverejnenia: 25.11.2016