Lekár v Nemecku

LR Mediconsult – Beratung für Mediziner

Miesto práce
Jägerstr. 1, 95349 Thurnau, Nemecko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Tarifná zmluva pre lekárov v Nemecku "VKA-Tarif".

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca lekára na pozícii "asistent" (bez atestácie) , resp. práca lekára po ukončení špecializácie.

Výška platu pre lekárov v Nemecku je upravená tarifnou zmluvou pre lekárov („VKA-Tarif“).
Konkrétne výhody a benefity závisia od zamestnaneckého programu konkrétnych kliník a nemocníc.

Informácie o výberovom konaní

Sprostredkujeme prácu pre:

Lekárov asistentov (pred ukončením špecializácie),
ako aj lekárov špecialistov,
pre nemocnice a zdravotné centrá na území celého Nemecka

(predovšetkým v odboroch: interná medicína, anestéziológia a intenzívna medicína, gynekológia, oftalmológia, neurológia, psychiatria).

Váš profil:

• znalosti nemeckého jazyka: minimálne zertifikát B1;
• minimálne jeden rok klinické skúsenosti, resp. začatá špecializácia.

Naša ponuka Vám garantuje tie najlepšie podmienky pre Váš profesionálny štart v Nemecku:

• bezodplatný intenzívny jazykový kurz v Nemecku – získate zertifikát C1 nevyhnutný na prácu lekára v Nemecku v čo najkratšom čase;
• bezodplatný preklad všetkých Vašich dokumentov do nemčiny;
• podanie žiadosti o aprobáciu, resp. uznanie špecializácie v Nemecku;
• možnosť porovnania a výberu z rôznych ponúk práce;
• možnosť hospitácie na vybraných klinikách;
• rozsiahly dodatočný servis: prevzatie cestovných výdavkov, pomoc pri hľadaní ubytovania v mieste pôsobenia, pomoc pri hľadaní vhodného pracovného miesta pre Vášho „nemedicínskeho“ partnera, pomoc pri výbere školy/škôlky pre Vaše deti.

Ďalšie informácie získate na našej stránke určenej špeciálne pre zahraničných lekárov: www.docscout-germany.com.

Všeobecné informácie o našej spoločnosti si môžete vyhľadať na našej firemnej stránke: www.lr-mediconsult.de.

Ak sme vzbudili Váš záujem, neváhajte nás prosím kontaktovať telefonicky alebo emailom.
Hovoríme aj po slovensky!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

interná medicína, anestéziológia a intensívna medicína, gynekológia, oftalmológia, neurológia, psychiatria

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Kandidát musí byť flexibilný a schopný prispôsobit sa novému prostrediu, ako aj spôsobu práce v nemeckom zdravotnom systéme. Dôležitá je otvorenosť voči multikultúrnemu prostrediu a pevné rozhodnutie pracovať a žiť v Nemecku, so všetkým, čo k tomu patrí.

Nemecká spoločnosť LR Mediconsult je špecialistom v oblasti medzinárodného recruitingu lekárov a zdravotníckeho personálu. Máme kancelárie v Thurnau (Bavorsko), v Düseldorfe a v Berlíne. Pre naších klientov – nemecké kliniky a nemocnice – hľadáme lekárov všetkých odborných smerov, od začiatočníkov až po primárov.
ID: 1898275  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Tarifná zmluva pre lekárov v Nemecku "VKA-Tarif".