Manažér/ka na prevádzke Cropp Town - Zvolen

LPP Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Europa Shopping Center, Námestie SNP 63, Zvolen
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za správny chod prevádzky a jej predajné výsledky,
• zodpovednosť za vizuál prevádzky podľa štandardov a potreby značky,
• rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom a zodpovednosť za dodržiavanie ich pracovných povinností,
• školenie nových zamestnancov,
• vedenie personálnej agendy a príprava podkladov ku mzdám,
• plánovanie pracovných zmien zamestnancov,
• aktívna komunikácia a spolupráca s regionálnym manažérom,
• vytváranie príjemnej atmosféry na pracovisku ,
• práca s tovarom a obsluha zákazníkov.

• zaškolenie,
• stabilnú prácu v rámci medzinárodnej spoločnosti,
• zodpovedajúce mzdové ohodnotenie s motivujúcim bonusovým systémom,
• priateľskú a otvorenú atmosféru,
• výrazné zamestnanecká zľavy na predávaný tovar,
• účasť na školeniach zameraných na rozvoj osobnosti,
• rozšírenie vedomostí v oblasti obchodu a personalistiky.

Za Vaše životopisy s reprezentatívnou fotografiou vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti najviac vyhovujú požadovaným kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Hľadáme človeka, ktorý má chuť viesť vlastný tím ľudí a podielať sa na zvelaďovaní chodu pobočky. Má vízie a motiváciu na efektívne zmeny pobočky, vie riešiť problémy, má cit pre vizuál a aspoň ročnú skúsenosť s vedením obchodu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• SŠ/VŠ vzdelanie.
• min. 1 ročná skúsenosť s vedením ľudí na prevádzke,
• záujem o módu,
• schopnosť plánovať a organizovať prácu, prijímať zodpovednosť za rozhodnutia, schopnosť riešiť problémy,
• dobré znalosti práce na PC,
• kreativita a ochota učiť sa nové veci
• znalosť AJ - výhodou
• organizačné a komunikačné schopnosti,
• loajalita

So životopisom poprosíme zaslať aj reprezentatívnu fotografiu.

LPP Slovakia, s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť obchodov značky Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay, zaoberajúca sa predajom módneho oblečenia pre mladých, ambicióznych a nezávislých ľudí, ktorí sa radi moderne obliekajú.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Janka Kráľa 9
974 01 Banská Bystrica
ID: 2550997   Dátum zverejnenia: 16.11.2016