Account manager, obchodný manažér

LP Promotion, s.r.o.

Miesto práce
Chemická 1, 831 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou, odmena v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho reklamného tímu na pozíciu Account manager.

Ak si príjemný/á, komunikatívny/a, vieš predať seba aj prácu svojich kolegov, máš aké-také tušenie o svete marketingu a reklamy a si za každú srandu, pridaj sa k nám.

A čo budeš robiť?
- Komunikovať s existujúcimi klientmi na dennej báze a rozvíjať ich obchodné aktivity telefonicky aj osobne (budeš navštevovať klientov)
- Aktívne vyhľadávať nových klientov a obchodné príležitosti
- Identifikovať potreby klientov a ponúkať im vždy najlepšie možné riešenie
- Pripravovať cenové ponuky, prezentácie a reporty pre klientov a podklady na fakturáciu
- Kontrolovať plnenie dodacích termínov, sledovať nevybavené pohľadávky
- Komunikovať s dodávateľmi a dohliadať na plnenie objednávok

V konečnom dôsledku budeš zodpovedný/á za celkovú koordináciu kampaní a ďalších projektov k spokojnosti klienta.

- práca v mladom veselom kolektíve
- možnosť finančného rastu v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- firemný telefón, firemný automobil
- podpora osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania
- pravidelné teambuildingy

Ak ťa naša ponuka práce zaujala, pošli nám e-mailom svoj životopis. Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej agentúre. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing alebo obchod výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká miera zodpovednosti
- samostatnosť
- proaktivita
- pozitívna orientácia na výsledky práce
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- ochota učiť sa nové veci
- angličtina, nemčina výhodou
- predchádzajúca prax v reklame/marketingu výhodou
- znalosť ekonomického softvéru POHODA výhodou

Sme fullservisová reklamná agentúra s 20-ročnou tradíciou. Od nášho vzniku v roku 1996 sme prešli dlhú cestu, dodnes však pracujeme v menšom rodinnom kolektíve, čo nám pomáha udržiavať priateľské vzťahy.

Poskytujeme komplexné reklamné služby vrátane plánovania veľkých mediálnych kampaní, tvorby marketingových stratégií, online marketingu, web dizajnu, grafického dizajnu, event manažmentu, tlače a merchandisingu. Naším poslaním je pomáhať klientom dosahovať ich ciele.

Viac o nás: www.lppromotion.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 197852  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou, odmena v závislosti od dosiahnutých výsledkov