Supervízor Výroby

Low & Bonar Slovakia a.s.

Miesto práce
Novozámocká 207, 951 12 Ivanka pri Nitre, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovných činností:
- koordinácia majstrov vo Výrobe
- koordinácia výrobného plánu a plánovanie rozmiestnenia zamestnancov a výrobných činností na jednotlivých technológiách v súčinnosti s plánovačom výroby
- kontrola výrobného procesu na zmene
- každodenná spolupráca s oddelením technológie, plánovania a kvality
- vydávanie výrobných príkazov pre všetky zmeny podľa plánu výroby
- kontrola plnenia výrobného plánu
- kontrola dodržiavania technologických predpisov a ISO smerníc
- kontrola a evidencia odpracovaných hodín
- zodpovednosť za efektívne riadenie a organizáciu výroby podľa plánu výroby
- zodpovednosť za evidenciu dát vo Výrobe a správnosť údajov

Pravidelné pracovisko: Novozámocká 207, 951 12 Ivanka pri Nitre.

Ponúkame motivačné pracovné prostredie a adekvátne finančné ohodnotenie v medzinárodnej spoločnosti v rámci výrobného tímu.
- výkonové prémie už po prvom mesiaci zapracovania
- pracovné oblečenie
- zabezpečená strava
- sporenie na dôchodok DDS (III. pilier)

Žiadame všetkých uchádzačov o poslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku s motivačným listom na uvedený email kontakt. Do predmetu emailu uveďte, prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybratých uchádzačov. Zároveň žiadame všetkých uchádzačov o poslanie súhlasu s evidenciou a archiváciou ich osobných údajov v našej spoločnosti podľa Zák. č. 428/02 O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselné textílie / strojárstvo / chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s riadením zamestnancov a výrobných procesov podmienkou
- aktívny prístup pri riešení výrobných úloh
- schopnosť vyjednávať a pohotovo vystupovať
- flexibilita a schopnosť samostatne tvorivo pracovať

Spoločnosť Low & Bonar Slovakia a.s. je popredným európskym výrobcom tkaných a pletených geosyntetík pre stavebníctvo. Je súčasťou medzinárodnej spoločnosti Low & Bonar.

Vyrába úplný sortiment geosyntetík na báze PES, PVA, PP a PA určených pre výstavbu a rekonštrukciu ciest, diaľnic, letísk, železníc, prístavov, komerčných stavieb a areálov a protieróznu ochranu.

Dlhoročné vlastné skúsenosti so spracovaním a výrobou technických tkanín, podporené vysokohodnotným a dlhodobo budovaným know-how na riadenie výroby, vývoja, obchodu a kontrolingu, získanie viacerých certifikátov kvality od uznávaných európskych ako národných tak aj medzinárodných autorít, predurčuje spoločnosť Low&Bonar Slovakia a.s. konkurenčne sa zaradiť medzi najväčších výrobcov geosyntetík, na nielen náročných európskych trhoch, ale aj na nových trhoch mimo európsky región, ako sú krajiny bývalého ZSSR, Južnej Ameriky, Afriky, Arabský poloostrov a Austrálie a Nového Zélandu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3066276  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou