Zoraďovač (Nastavovač) tkacích stavov a extrúzie

Low & Bonar Slovakia a.s.

Miesto práce
Novozámocká 207, 951 12 Ivanka pri Nitre, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
informácie o mzde na vstupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovných činností:
- zoraďovanie, nastavenie a obsluha tkáčskych stavov
- vykonávanie predpísaných prehliadok tkáčskych stavov
- čistenie stavu pri spúšťaní osnovy
- spúšťanie tkáčskych stavov
- vykonávanie predpísanej údržby, mazanie a čistenie tkáčskych stavov
- dodržiavanie správnych údajov z výkazu výrobnej zákazky
- správne nastavenie žiletkového valca
- spracovanie a pridávanie aditív
Zodpovednosť za:
- štandardnú výrobu tkáčskych strojov
- materiálové hodnoty strediska
- správne zoradenie a nastavenie strojov
- dodržiavanie technologických postupov pri výrobe
- dodržiavanie správneho počtu vyrobených ks a kg výrobkov na základe zákazky
- spracovanie orezkov a odpadu

Pravidelné pracovisko: Novozámocká 207, 951 12 Ivanka pri Nitre.
Práca na zmeny vo Výrobe (12-hodinové zmeny).

Ponúkame motivačné pracovné prostredie a adekvátne finančné ohodnotenie v medzinárodnej spoločnosti v rámci výrobného tímu.
- odmena za prítomnosť na pracovisku
- príplatok za prácu v noci a za prácu cez víkend
- 100% príplatok za prácu vo sviatok
- výkonové prémie už po prvom mesiaci zapracovania
- pracovné oblečenie
- zabezpečená strava
- gastrolístok v hodnote 3,40 €
- sporenie na dôchodok DDS (III. pilier)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické: mechanik, nastavovač strojov, údržbár, opravár

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť, zoraďovanie a oprava strojov
- obsluha strojov a zariadení
- čítanie technickej dokumentácie strojov
- obsluha VZV, práca vo výškach a nad voľnou hĺbkou
- práca s bremenami a obsluha zdvíhacích zariadení

Spoločnosť Low & Bonar Slovakia a.s. je popredným európskym výrobcom tkaných a pletených geosyntetík pre stavebníctvo. Je súčasťou medzinárodnej spoločnosti Low & Bonar.

Vyrába úplný sortiment geosyntetík na báze PES, PVA, PP a PA určených pre výstavbu a rekonštrukciu ciest, diaľnic, letísk, železníc, prístavov, komerčných stavieb a areálov a protieróznu ochranu.

Dlhoročné vlastné skúsenosti so spracovaním a výrobou technických tkanín, podporené vysokohodnotným a dlhodobo budovaným know-how na riadenie výroby, vývoja, obchodu a kontrolingu, získanie viacerých certifikátov kvality od uznávaných európskych ako národných tak aj medzinárodných autorít, predurčuje spoločnosť Low&Bonar Slovakia a.s. konkurenčne sa zaradiť medzi najväčších výrobcov geosyntetík, na nielen náročných európskych trhoch, ale aj na nových trhoch mimo európsky región, ako sú krajiny bývalého ZSSR, Južnej Ameriky, Afriky, Arabský poloostrov a Austrálie a Nového Zélandu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2924917  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácie o mzde na vstupnom pohovore