Operátor call centra v maďarskom jazyku

Loviu, s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 5, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonicky prijímať, evidovať a riešiť požiadavky a podnety zákazníkov v rámci prichádzajúcich hovorov v maďarskom jazyku
- e-mailová komunikácia so zákazníkmi v maďarskom jazyku
- zabezpečovať poradenstvo pri objednávkach
- poskytovať informácie zákazníkom o produktoch a službách našej spoločnosti
- poskytovať profesionálny zákaznícky servis v súlade s potrebami zákazníka

Kariérny rast, vzdelávanie, samostatná práca, mladý, progresívny tím.

Ak Vás naša ponuka práce zaujala pošlite nám životopis na e-mailovú adresu marketing@bighome.sk. V prípade, že nás Váš životopis zaujme, budeme Vás telefonicky kontaktovať. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať, nie ste pre našu pracovnú pozíciu vhodný kandidát.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Praktické myslenie, precíznosť (presnosť), zodpovednosť, cieľavedomosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť

Ak hľadáš prácu ktorá ťa nakopne tým správnym smerom, umožní ti kariérne rásť a vzdelávať sa v tom čo ťa baví, tak si klikol na ten správny inzerát! Spoločnosť Loviu, s.r.o. práve teraz hľadá šikovného človeka, ktorý je cieľavedomý, hľadá riešenia namiesto prekážok a chce ťahať za spoločný povraz s mladým a progresívnym tímom!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Družstevná 5
03101 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2800859   Dátum zverejnenia: 7.11.2016