Можливість для людей з України

Čašník / servírka / barman-ka

Lounge&Bar13

Miesto práce
Hronská, Zvolen-Pod Harajchom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
7,69 EUR/hod.Tringelty hotovostné aj cez platobný terminál, obratová odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- otvorenie a príprava prevádzky "nie upratovanie"
- dohľad nad dostatočnou skladovou zásobou
- príprava objednávok a obsluha hostí
- denná starostlivosť o prevádzku a čistotu prevádzky
- hmotná zodpovednosť za tovar
- práca s reštauračným systémom iKelp
- uzatvorenie a ukončenie prevádzky

- možnosť nadštandardne zarábať podľa obratu
- možnosť kariérneho rastu
- priamy kontakt s vlastníkmi
- silné finančné zázemie so 100% plnením si záväzkov voči zamestnancom
- pomoc v rôznych životných situáciách, úver, leasing
- kompletné oblečenie aj s obuvou, zima/leto
- nadštandardné pracovné prostredie *****

Osobné stretnutie ako príležitosť začať kariéru v nadštandardnom Lounge&Bar13 Zvolen si môžete dohodnúť na čísle 0903 731 615

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastro

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme výhradne schopných a to nasledovne:
- profesionálne a príjemné vystupovanie
- komunikačné zručnosti
- predajné vedomosti
- znalosť prípravy produktov v gastre
- ochota pracovať a zarábať
- lojálnosť a súčinnosť s prevádzkou, kde prácu budete brať ako svoje hobby

Nadštandardný zážitok...

Ako pri všetkých činnostiach, ktorými sa zaoberáme, aj koncept Lounge&Bar13 sme sa snažili postaviť na vyššiu úroveň, ako ste bežne zvyknutí.

Cez deň u nás radi privítame všetkých od mladých až po seniorov, podnikateľov na obchodných stretnutiach, ale aj tých, ktorí už majú zarobené a ráno si doprajú stretnutie s kamarátom.
Večer sa u nás môžete tešiť na pohodový bar, kde atmosféru naladíme v štýle Deep House hudby a pripravíme zábavu pre vás aj vašich priateľov.
Samozrejmosťou je aj vyhradený priestor pre uzavretú spoločnosť.

Skrátka, stačí si zapriať a verte, že vašim želaniam nikdy nepovieme nie.

Čo sa týka nášho menu, tešiť sa môžete nielen na miešané nápoje a kvalitný alkohol, ale aj na výberovú kávu, vhodnú pre Slovenské podmienky. Ako občerstvenie Vám pripravíme rôzne druhy bagiet, croissantov, zákusky, či prípadne čerstvé ovocie. Disponujeme veľkým výberom kvalitných vín, a to nielen z oblasti Champagne.

Po dlhých prípravách a roku pôsobenia s 5* recenziami, môžeme s pokojom v duši povedať, že s výsledkom sme spokojní a pevne dúfame, že budete aj vy.

Team Lounge&Bar13
www.bar13.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4633532  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,69 EUR/hod.