Brigáda - Predaj punču - Vianočné trhy Žilina

LoudVoice, s.r.o.

Miesto práce
J. C. Hronského 10, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
27.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
3.0 - 4.0 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných veselých párty členov do nášho tímu na vianočných trhoch v Žiline!

Čo potrebuje ovládať náš člen?
Počítanie bez prstov. Slušné správanie sa k zákazníkovi. Komunikáciu so zákazníkom.

Koľko by mal mať náš člen rokov?
Minimálny vek je 17 rokov, inak nám na veku nezáleží. Podstatná je veselá povaha, šikovnosť, pracovitosť a zmysel pre humor.

Čo ťa zaručene dostane k nám?
Uprednostníme ľudí so skúsenosťou ako čašník/čašníčka. Taktiež je výhodou skúsenosť s registračnou pokladňou.

Koľko si môže náš človek zarobiť?
Všetko záleží od šikovnosti. Mzda závisí od dennej tržby. Na hodinu sa dá zarobiť 3 evri, ale aj 4 euričká. Navyše. Najlepší členovia môžu získať mimoriadne odmeny na konci vianočných trhov.

Čo je ešte potrebné ku práci u nás?
Noví členovia by mali mať v povinnej výbave dostatok teplého oblečenia. Taktiež je podmienkou zdravotný preukaz, ktorý vydáva praktický lekár na základe jednoduchej prehliadky.

Ako sa dá prihlásiť?
Náš tím začíname zostavovať na základe doručených životopisov s fotografiou. Taktiež vás prosíme napísať 2-5 viet, prečo ste práve vy vhodní uchádzači na túto brigádu.

Ak si sa našiel, tak neváhaj a posielaj svoj životopis s fotkou. Miest je málo, ľudí veľa....

konzumné počas pracovnej zmeny - káva, čaj, voda, punč, nealko punč
v prípade celodennej zmeny - preplatený obed

Vítaní sú uchádzači so skúsenosťami s priamym predajom ako čašník, čašníčka aj brigádne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

potravinársky preukaz

Prevádzkovanie stánkov s rýchlym občerstvením. Vianočné trhy, staromestské slávnosti.

J. C. Hronského 10
831 02 Bratislava
ID: 2329598   Dátum zverejnenia: 17.10.2016