Vedúci nákupu a logistiky

LORIKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
1.1.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie nákupných objednávok.
- potvrdzovanie objednávok zákazníkov.
- plánovanie rozvozov a montáži.
- riadenie obrátky zásob.
- riadenie menšieho kolektívu ľudí.
- zodpovednosť za oddelenie.
- Komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi a prepravnými spoločnosťami

- práca v stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti

Svoj profesijný životopis a motivačný list posielajte na adresu [email protected]
KONTAKTUJEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

4

Očakávania na výkon tejto pracovnej pozície sú vysoké a pomerne náročné. Preto nie je určená tým, ktorí očakávajú len dobre platené miesto.
Budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej činnosti dosiahli preukázateľné dobré výsledky a môžu nám demonštrovať, že museli prekonávať aj bariéry a výzvy.

Daná pracovná pozícia si vyžaduje na jednej strane dodržiavanie už stanovených postupov a pravidiel, poskytuje však priestor
aj novým veciam a okolnostiam. Preto je vhodná pre tých, ktorí sú síce schopní dodržiavať určitú rutinu, napriek tomu sa radi učia aj nové veci a chcú na sebe neustále pracovať.

Nemáte problém komunikovať s dodávateľmi a klientmi? Dokážete koordinovať a dobre si organizovať svoju prácu?
Ste flexibilný a máte skúsenosti s riadením ľudí?
Máte ambíciu neustále rásť?
Potom je to výzva práve pre Vás.

Spoločnosť LORIKA Slovakia s.r.o. je stabilná a renomovaná obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje svoje riešenia stredným a veľkým výrobným spoločnostiam už od roku 1995.
Zaoberá sa oblasťou osobnej a priemyselnej hygieny vysokej kvality. Jej poslaním je dlhodobý vzťah so zákazníkom, ktorý je založený na poskytovaní kvalitného a komplexného hygienického servisu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1297562  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou