Hosteska/Promotér

LOREM International, s. r. o.

okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Martin, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Nitra, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
440 - 1200 EUR/mesiac, + bonusy a provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reklamno-marketingová spoločnosť so sídlom v Prievidzi otvára kasting na obsadenie pracovnéj pozície Hosteska/Promotér.

Ide o dlhodobú prácu vykonávanú na veltrhoch, výstavách a na stánkoch v nákupných centrách.

Ponúkame uplatnenie v tíme mladých ľudí, pre ktorých je vlastná prirodzená komunikácia, ochota, záujem, nasadenie, príjemné vystupovanie, flexibilita, samostatnosť v plnení úloh a precíznosť.
Ponúkame možnosť kariérneho rastu v mladej spoločnosti.

Náplň práce:
- prezentácia a predaj zdravotných a wellness výrobkov,
- prezentácia spoločnosti,
- kontrola úspešnosti predaja,
- predstavenie noviniek spoločnosti

- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- výplata mzdy denne,
- možnosť kariérneho rastu,
- zaškolenie,
- práca na každý deň,
- nenáročná, ale zaujímavá práca s ľuďmi,
- prax v danom odbore výhodou

Svoje životopisy, motivačný list a fotografiu posielajte na adresu [email protected]. PRACOVNÉ POHOVORY SA BUDÚ KONAŤ V SÍDLE SPOLOČNOSTI V PRIEVIDZI.
Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, podnikanie, marketing

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita,
- dochvíľnosť,
- samostatnosť,
- príjemné vystupovanie,
- reprezentatívny vzhľad,
- komunikatívnosť,
- spoľahlivosť,
- ochota učiť sa nové veci,
- pozitívne myslenie,
- vodičský preukaz výhodou

je spoločnosť, ktorá funguje v oblasti marketingu, ktorá sa zaoberá organizovaním promo akcii v nákupných centrách a na výstavách v rámci celej Slovenskej a Českej republiky. Pracuje s výrobkami s oblasti wellness a zdravia.
ID: 1577707  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 440 - 1200 EUR/mesiac, + bonusy a provízie