Čašník/barman

Loreglia s. r. o.

Miesto práce
OC Centrál, Metodova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

uvítanie hostí, preberanie a prípravy objednávok, starostlivosť o zákazníka, práca s kasou, účtovanie stolov, starostlivosť o poriadok a čistotu na rajóne, ovládanie základných barmanských prác..... a všetky práce vyplývajúce z pozície čašník, resp. barman

TPP, dynamický mladý kolektív, možnosť profesného rastu, .....

Hľadáme čašníkov a čašníčky, ktorí sú milí, komunikatívni, samostatní, s chuťou do práce a praxou v obore. Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer, ale aj na dohodu, vhodná aj pre externých študentov . Posily hľadáme do kaviarne v Obchodnom centre Centrál. Naša prevádzka sú na frekventovanom mieste. Čaká Vás u nás mladý kolektív a zaujímavé finančné ohodnotenie. v prípade záujmu, nás kontaktujte zaslaním životopisu s fotografiou na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívny, samostatný, milý a príjemne vystupujúci, prax v gastronómi potrebná.

Spoločnosť Julius Meinl Café Group je gastronomická organizácia pôsobiaca na Slovensku od roku 2003. V tomto roku sme sa spojili s našim hlavným partnerom Julius Meinl a dodnes sa snažíme vytvárať kaviarne, v ktorých si naši zákazníci dokážu vychutnať viedenskú tradíciu založenú na kvalitnej káve a príjemnom prostredí. V tomto čase sa začala ustaľovať základná ponuka, ktorú s obmenami našim zákazníkom ponúkame aj dnes – lahodná káva a vždy čerstvé zákusky. Naše portfólio teda reprezentuje osem kaviarní v Bratislave, jedna kaviareň v Košiciach, ako aj veľmi obľúbená reštaurácia Cafe and restaurant Julius Meinl v obchodnom dome “MY” na Kamennom námestí a reštaurácia Hurricanes. Snažíme sa o neustále vylepšovanie našich kaviarní, súčasné trendy v interéroch kozultujeme s odborníkmi, a preto naše prevádzky rekonštruujeme podľa súčasných trendov v interérovom dizajne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2033558  Dátum zverejnenia: 16.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1000 EUR/mesiac, dohodou