Zámečník, montážní pracovník

LOP realizace, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- vyučen v oboru zámečník nebo jiném technicky zaměřeném oboru
- praxe v montáži prosklených kcí a výplní stavebních otvorů výhodou
- manuální zručnost, znalost zpracování kovů
- znalost a orientaci v technické dokumentaci
- přesnost a pečlivost
- psychologická odolnost pro práce ve výškách na stavbách
- dobrou fyzickou kondici a odolnost vůči stresu
- ochotu cestovat - nutná časová flexibilita !!!
- výhodou : ŘP. sk. B
- výhodou : svářečský průkaz, vazačský průkaz, průkaz pro práce ve výškách

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr, nebo dle dohody
- motivující platové ohodnocení v hodinové sazbě s placenými přesčasy
- ubytování zajištěno společností
- diety a stravenky

Náplň práce

- montáže hliníkových a ocelových prosklených konstrukcí budov
- montáže provětrávaných skládaných plášťů budov
- práce na stavbách v turnusovém režimu
- montážní práce na významných objektech v ČR a na Slovensku ( Praha, Brno, Bratislava ... )
- provádění montážních prací dle technické dokumentace
- organizace práce a spolupráce v týmu na svěřeném úkolu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2886844  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.