Zámečník - stavební montér

LOP realizace, s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- min. vyučen v oboru zámečník nebo podobném
- praxe výhodou
- manuální zručnost
- znalost a orientaci v technické dokumentaci
- přesnost a pečlivost
- psychologická odolnost pro práce ve výškách
- dobrou fyzickou kondici a odolnost vůči stresu
- výhodou : ŘP. sk. B
- výhodou : svářečský průkaz, vazačský průkaz, průkaz pro práce ve výškách

Nabízíme

- práci na dohodu, IČO nebo brigádně dle dohody
- platové ohodnocení v hodinové sazbě s placenými přesčasy
- ubytování zajištěno společností

Náplň práce

- montáže hliníkových či ocelových prosklených konstrukcí
- montáže provětrávaných skládaných plášťů budov
- montážní práce na významných objektech v ČR a na Slovensku ( Praha, Brno, Bratislava ... )
- provádění montážních prací dle technické dokumentace
- organizace práce a spolupráce v týmu na svěřeném úkolu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2069351  Dátum zverejnenia: 1.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.