Pracovník prepravy hotovosti a cenín - prax nie je nutná

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Lietavská Lúčka
Termín nástupu
ihneď - príp.dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiac- priemerná mesačná mzda vrátane príplatkov zvýhodnených v zmysle Kolektívnej zmluvy + náborový príspevok do výšky 1600 EUR/rok )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preprava, preberanie a ochrana finančných hotovostí a cenín
  •  prepravovanie bankomatových kaziet
  • vedenie motorového vozidla
  • spracovanie dokumentácie

  • práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER - odvody platené z celej čiastky mzdy - Zaručený pravidelný mesačný príjem
  • odmeny + preplatené všetky nadčasy
  • PRÍPLATKY za nadčasy sú vyplácané nad rámec zákona v zmysle Kolektívnej zmluvy
  • NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK až do výšky 1600 EUR za rok
  • PRÍSPEVOK na rekreačné pobyty
  • PRÍSPEVOK na údržbu uniformy
  • PRÍSPEVOK pri narodení dieťaťa
  • PRÍSPEVOK za odpracované roky
  • ​PRÍSPEVOK na stravné nad rámec zákona​
  • preplatenie administratívnych poplatkov v rámci Zbrojného preukazu
  • možnosť kariérneho rastu
  • športová a relaxačná karta - UP Balansea

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • preukaz odbornej spôsobilosti v zmysle zákona o SBS - NUTNÁ PODMIENKA
  • zbrojný preukaz skupiny A,B, alebo C- preplatenie nákladov na získanie zbrojného preukazu
  •  VP sk. B - nutný
  • ​občianska a trestná bezúhonnosť​
  • prax v danom obore nie je podmienkou

LOOMIS SK, a.s.
Poslaním spoločnosti Loomis je manažovať finančnú hotovosť a ceniny...

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje, okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Poláček
E-mail: poslať životopis
ID: 4282129  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac