Spracovateľ finančnej hotovosti, Košice

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pokladničných operácií v domácej a cudzej mene.
Nakladanie s finančnými prostriedkami podľa platných predpisov a nariadení.
Hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a spracovávanú hotovosť.
Preberanie a odovzdávanie cenných zásielok.
Spracovanie štatistických údajov a reporting, vytváranie excelovských súborov a ich archivácia.
Administratívne práce.
Nepretržitá pracovná doba

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Materiály neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

flexibilita, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, analytické myslenie a ochota učiť sa nové veci,

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje, okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Matejka
E-mail: poslať životopis
ID: 1712938  Dátum zverejnenia: 5.3.2015