Frontend (JavaScript) Developer

Lomnido, s.r.o.

Miesto práce
Stuwerstrasse, 1020 Wien, Bratislavský kraj, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
28000 - 28000 EUR/rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zacinajuceho IT Startup u hladame FRONT END developera - prveho zamestnanca.

DOLEZITE: Nemozeme si aktualne dovolit platit viac ako 28.000 Eur rocne brutto. Po zapocitani danovej ulavy za dochadzanie do zamestnania (70 km) vychadza rocny prijem na 21.551,84 Eura netto.

Pozadovane znalosti na velmi dobrej urovni: JavaScript, CSS, HTML5
Ciastocna znalost Java, Groovy alebo Grails a GNU/Linuxu je vitana

Ide o vyvoj administrativneho dashboardu/control panelu, ktoreho funkcinalita ma byt implementovana v JavaScripte za pomoci niektoreho zo znamych frameworkov (Preferovany AngularJS alebo Ember, Dojo, Backbone, Knockout, React, ExtJS, ...).
Samotny design stranok nebude az tak podstatny.

→Sedime vo Viedni, ale za to ponukame 4x tyzdenne office, 1x tyzdenne home office
→Jazyk: Nemcina _alebo_ Anglictina na dobrej urovni
→5 tyzdnov dovolenky, rakuske socialne a zdravotne poistenie

5 tyzdnov dovolenky bez ohladu na vek
Parkovacie miesto v garazi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT Technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Expert
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
AJAX - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lomnido, s.r.o. spravuje IT infraštruktúru výhradne pre materskú spoločnosť Lomnido GmbH.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1908618  Dátum zverejnenia: 25.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000 - 28000 EUR/rok