PHP developer, dlhodobá pracovná pozícia

Lombard s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analytické a programátorské práce pri vývoji a následnej prevádzke vlastného cloudového informačného systému postaveného na princípe web aplikácie založeného na PHP + MySQL, vyvíjaného vo framework ZEND - skúsenosti nie sú požadované, nutné však počítať s pokračovaním projektu v tomto framework t.j. s prípadným doštudovaním framework.

Podľa typu pomeru a spôsobu spolupráce, možnosť získať pripojenie do internetu, služobný notebook, mobil.

Hľadáme a požadujeme stabilného partnera, ktorý má byť ďalšou posilou našej spoločnosti. Určite hľadáme dlhodobú spoluprácu či už formou TPP alebo živnosti.

Možnosť Home Office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Počítačové systémy, programovanie a im podobné

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
XML - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Analytické myslenie, zmysel pre precíznosť a zodpovednosť, kreatívne myslenie, chuť pre nové pohľady na problematiku.

Naša spoločnosť je dynamická a neustále sa rozvíjajúca, s dôrazom na inovácie a kvalitu služieb. Ponúkame komplexné IT riešenia a sme hrdí na to, že našim zákazníkom poskytujeme prvotriednu podporu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2954041  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac