Technik pre realizáciu a servis dátových sietí, rozvodov a kamier

Lombard s.r.o.

Miesto práce
Školská 14, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
850-1000€, závislosti na vedomostiach, spolahlivosti a samostatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce pri realizáciach:
- dátovej kabeláže a sietí u zákazníkov
- kamerových systémov
- internetových prípojok
- telekomunikačných zariadení a kamier
- telekomunikačných vysielačoch

Pomocné a ďalšie práce
- pri servisných a ostatných výjazdoch technikov

- práca na jednu smenu
- plné preplácanie prípadných nadčasov
- služobný telefón
- zamestnanecké zľavy na služby a hardware
- internetové pripojenie pre zamestnanca zadarmo
- pracovné oblečenie
- príspevok na stravu (stravné lístky)
- možnosť kariérneho rastu

Ak vieš, čo je to RJčko, zvládaš ho nie len odtrhnúť ale aj nalisovať, vieš čo je to WiFi router a nepovažuješ to za vec, ktorú nemá vedieť absolvent školy či uchádzač o toto miesto, nevadí ti sem tam práca vo výške, bavia ťa počítače a považuješ za za tímového hráča, ozvi sa. Možno máme miesto práve pre Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v elektro odbore výhodou

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nutné vedomostné predpoklady
- základná orientácia v problematike
- ochota a chuť vzdelávať sa

Povahové predpoklady a požiadavky
- samostatnosť – pracovník je schopný zverené úlohy vykonávať plne samostatne
- zodpovednosť – pracovník pristupuje ku všetkým úlohám s maximálnou zodpovednosťou
- lojalita - seriózny a lojálny prístup je rastom pre všetkých, spoločnosť má spoľahlivých pracovníkov ktorí jej umožňujú rásť a tým rasu aj oni sami
- iniciatíva – pracovník nečaká len na pokyny, ale rieši úlohy aj z vlastného rozhodnutia
- kreatívnosť – pracovník sa nedrží len striktných mantinelov ale rieši úlohy vždy tak, aby boli vyriešené čo
najefektívnejšie

Naša spoločnosť je dynamická a neustále sa rozvíjajúca, s dôrazom na inovácie a kvalitu služieb. Ponúkame komplexné IT riešenia a sme hrdí na to, že našim zákazníkom poskytujeme prvotriednu podporu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2599531  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850-1000€, závislosti na vedomostiach, spolahlivosti a samostatnosti