Technik pre montáž internetových pripojení

Lombard s.r.o.

Miesto práce
Školská 14, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a servis FWA internetových prípojok u zákazníkov;
- montáž a servis zariadení na dátovej sieti spoločnosti.

- služobný telefón
- služobný automobil na súkromné účely
- zamestnanecké zľavy na služby a hardware
- internetové pripojenie pre zamestnanca zadarmo

Ak vieš, čo je to RJčko, zvládaš ho nie len odtrhnúť ale aj nalisovať, vieš WiFi router nie len resetnúť ale aj nastaviť a nepovažuješ to za vec, ktorú nemá vedieť absolvent školy či uchádzač o toto miesto, nevadí ti sem tam práca vo výške, bavia ťa počítače a považuješ za za tímového hráča, ozvi sa. Možno máme miesto práve pre Teba.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nutné vedomostné predpoklady
- znalosť základov sieťových technológii
- znalosť základov PC (HW/Windows)

Vítané vedomostné predpoklady – nie je podmienkou
- znalosť práce so zariadeniami MikroTik a Ubiquiti
- znalosť a orientácia v problematike bezdrôtových sietí

Povahové predpoklady a požiadavky
- samostatnosť – pracovník je schopný zverené úlohy vykonávať plne samostatne
- zodpovednosť – pracovník pristupuje ku všetkým úlohám s maximálnou zodpovednosťou
- lojalita - seriózny a lojálny prístup je rastom pre všetkých, spoločnosť má spoľahlivých pracovníkov ktorí jej umožňujú rásť a tým rasu aj oni sami
- iniciatíva – pracovník nečaká len na pokyny, ale rieši úlohy aj z vlastného rozhodnutia
- kreatívnosť – pracovník sa nedrží len striktných mantinelov ale rieši úlohy vždy tak, aby boli vyriešené čo
najefektívnejšie

Spoločnosť Lombard s. r. o., držiteľ certifikátu ISO 27001 a člen organizácie RIPE NCC je spoločnosť s viac ako 16 ročnou tradíciou. Naším dlhodobým cieľom je poskytovať komplexné a profesionálne služby v oblasti IT a telekomunikácií pre širokú skupinu klientely od domácností až po korporátnych zákazníkov s dôrazom na kvalitu poskytnutých služieb. Zameriavame sa na poskytovanie outsourcingových služieb v oblasti servisu IT, dátových a telekomunikačných služieb, ale tiež webhostingových a cloudových služieb, predaj a servis výpočtovej techniky, montáží štrukturovanej kabeláže a všetkého, čo súvisí s uvedenou problematikou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Školská 14
921 01 Piešťany

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2599531   Dátum zverejnenia: 21.9.2016