Zdravotná sestra

Logman s.r.o.

Miesto práce
Nemocničná 2, 972 01 Bojnice, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na Dialyzačnom stredisku - dvojzmenná prevádzka

Práca v stabilnej spoločnosti, podpora odborného vzdelania, výhodné finančné podmienky,

Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:

Dobrovoľne udeľujem spoločnosti Logman a. s., IČO: 46 343 008, Jaskový rad 75, 831 01 Bratislava (ďalej len Logman ), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Logman a.s. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Logman a.s. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Bezúhonnosť, zodpovednosť, empatia , odbornosť, prax na dialýze výhodou.

Logman s.r.o. je popredným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti pacientom s chronickým zlyhaním obličiek. V súčasnej dobe prevádzkujeme na Slovensku jedenásť dialyzačných centier. V našej starostlivosti sa nachádza približne 750 pacientov, ktorých spokojnosť v krátkodobom aj dlhodobom horizonte je našou trvalou prioritou.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty: Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa: „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť. Pre pacientov. Po celom svete. Každý jeden deň.“
www.nephrocare.sk/o-nas/logman-as.html/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2839572  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou