Junior/Senior Bussines Consultant

LogiCall Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Vytváranie zmlúv
- Vedenie akvizičných stretnutí
- Starostlivosť o existujúcich klientov
- Telefonicky a osobný kontakt s klientmi
- Práca so zverenou datábazou, vedenie agendy klientov spoločnosti
- Prezentácia produktov spoločnosti
- Plnenie stanovených cieľov
- Plnenie plánu predaja pre dané obdobie
- Podiel na rozvoji obchodu

- Prácu v mladom kolektíve
- Zázemie stabilnej dynamickej spoločnosti
- Služobný automobil, notebook, telefón – po skúšobnej dobe i pre osobné využívanie
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Firemné akcie

Chcete uplatniť svoj talent v oblasti obchodu? Nebaví Vás stereotyp? Radi cestujete a komunikujete s ľuďmi?
Pracujte pre nás!
Sme firma podnikajúca v oblasti správy pohľadávok. Do našho tímu hľadáme nového energického kolegu, ktorý sa bude spolu s nami podieľať na rozvoji spoločnosti.
Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis s fotografiou spolu s motivačným listom na e - mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Samostatnosť, loajalitu, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- Reprezentatívne vystupovanie
- Obchodného ducha
- Orientáciu v oblasti ekonomiky a práva
- Vodičský preukaz skupiny B
- Znalosť AJ/NJ výhodou

LogiCall je medzinárodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje špecializované zákaznícke centrá v rámci Českej a Slovenskej republiky. Poskytujeme rôzne druhy služieb od prevádzkovania zákazníckych liniek, cez prieskumy trhu a spracovanie leadov až po vymáhanie pohľadávok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2814432  Dátum zverejnenia: 16.11.2016