Operátor Call Centra

LogiCall Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, 010 01 Žilina, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
360 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručný popis pracovnej činnosti:ž telefonická a písomná komunikácia, ostatné administrativné úlohy s tým spojené.
PONÚKAME:
prestížné pracovné uplatnenie na HPP v skvelom tíme mladých ľudí, priestor pre profesný a osobný rozvoj, benefity, súťaže o ceny, moderné a technicky vysoko kvalitné zázemie medzinárodné spoločnosti.
Ostatné potrebné znalosti, osvedčenia, zručnosti, osobnostné predpoklady: výborné vyjadrovacie schopnosti, samostatnosť, skúsenosť v oblasti aktívneho predaja výhodou, pozitívny a zodpovedný prístup k práci, chuť učiť sa novým veciam, ťah na bránku, uživatelská znalosť práce na PC

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

LogiCall je medzinárodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje špecializované zákaznícke centrá v rámci Českej a Slovenskej republiky. Poskytujeme rôzne druhy služieb od prevádzkovania zákazníckych liniek, cez prieskumy trhu a spracovanie leadov až po vymáhanie pohľadávok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1853055  Dátum zverejnenia: 8.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 360 - 900 EUR/mesiac