Elektrikár / pomocné elektrikárske práce

LOCO SERVICE, s.r.o.

Miesto práce
Miestneho Priemyslu 1009, 029 01 Námestovo, Ústecký kraj
Termín nástupu
08.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Seriózna spoločnosť ponúka pracovný pomer na dobu neurčitú - pozícia elektrikár (zapájanie káblov do rozvodových skríň, čítanie schém, slaboprúd, inštalácie) ,alebo pomocné elektrikárske práce - ťahanie káblov. Výkon práce v ČR.

- Pracovná zmluva dlhodobého charakteru na Slovensku - doba neurčitá.
- Platenie všetkých odvodových povinností.
- Vybavenie A1.
- BOZP.
- Pracovné ochranné oblečenie a pomôcky.
- Diety.
- Ubytovanie.
- Možnosť nadčasov.
- Všetky zákonom stanovené príplatky.
- Práca na dlhšie obdobie nie sezónneho charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, pomocné elektrikárske práce - bez vzdelania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť,

Spoločnosť zameriavajúca sa na poskytovanie služieb širokého charakteru. Špecializujeme sa na sprostredkovateľské služby. Zastúpenie spoločnosti je zamerané v prevažnej miere na oblasť energetiky, výstavby. Vieme zabezpečiť aj iné špecializované pozície. Najčastejšie dopytujeme: elektrikárov, pomocných elektrikárov, zámočníkov, pomocných zámočníkov. V prípade záujmu prosím posielajte životopisy na emailovú adresu. Sme otvorený aj záujemcom o prácu zo zahraničného trhu. V prípade otázok volajte, prípadne prosíme zasielať aj životopisy na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2542123  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200