Pracovník sťahovacej služby s aktívnou nemčinou

LOBO GROUP, s. r. o.

Miesto práce
Agátová 22, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých mužov, fyzicky zdatných s chuťou do práce. Ide o manuálnu prácu, sťahovanie.
Ponúkame služby aj v zahraničí, takže je potrebné občas aj vycestovať. Aktívna znalosť nemeckého jazyka je nutná. Pohovor prebieha v nemčine.
Pracovná doba nie je fixná, začína a končí sa aj v noci, podľa potrieb našich zákazníkov.

zamestnanecké zľavy na služby, mobilný telefón

V prípade, že si uchádzač napíše aktívnu znalosť cudzieho jazyka, pohovor bude prebiehať v cudzom jazyku.

Ďakujeme za zaslanie životopisov na email. Oslovíme len tých uchádzačov, ktorí splnia podmienky a sú ochotní prísť na pohovor. Informácie telefonicky nepodávame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sťahovanie a doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vedenie vozidla skupiny B alebo C. Vodičský preukaz aspoň skupiny B je podmienkou.

Cudzí jazyk je podmienkou. Potrebujeme fexibilných ľudí, ktorým nerobia problém rýchle zmeny v pracovnom procese.

kompletný sťahovací servis, doprava v rámci EU

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1473018  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300