AGILNÍ JAVA DEVELOPER (byt v Praze na první 3 měsíce)

LMC, s. r. o.

Místo práce
Praha-Holešovice, Česká republika
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
70000-75000Kč (cca 2600-2800 eur)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Představ si krásnější pondělní rána. Přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Když k tomu přidáš fungující produkty (největší české kariérní portályJobs.cz a Prace.cz s více než milionem uživatelů, aplikaci pro správu náboru Teamio.com apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Náš milý javisto, určitě oceníš dvě věci:
1) Velký prostor pro tvoji iniciativu. Nejsme banka, kde máš všechno nadiktované seshora. Naopak – věříme, že především díky tobě se věci budou posouvat dál. Kvalitní kód a architektura jsou našimi hlavními prioritami. Budeš pracovat v týmu, který má na starosti inzerci, což je byznys, který nám generuje největší zisky, navíc s ambicí mezinárodního přesahu.

2) Agilní prostředí. Máme za sebou šestiletou zkušenost s agilním vývojem, který na začátku roku prošel velkou změnou, kdy jsme s podporou Silicon Valley Product Group přešli na dual track agile. Rádi ti vysvětlíme, v čem nás to posunulo dál.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co tě u nás bude dělat šťastným?
Dobrý pocit ze své práce, a to není vůbec málo. Dostatečný prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání. Zkušenosti budeš také nabírat na českých a zahraničních konferencích. O tvoji dobrou náladu se bude starat tým dobrých lidí kolem tebe (to je spíš potřeba zažít, než o tom psát), ale také třeba čajovník Pavel, který ti bude v naší firemní čajovně vařit ty nejlepší čaje z celé Asie. Posílíš svého kulturního i sportovního ducha díky tučnému kreditu v Cafeterii. Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance. Jinak dětem i psům jsou u nás dveře otevřené dokořán. No a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál…

Benefity?
Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace

Informace o náboru

Ulehčíme ti stěhování
Pomůžeme ti sehnat byt v Praze v blízkosti naší firmy a uhradíme nájem po zkušební dobu. Rádi ti také pomůže v základní orientaci, třeba kam zajít na pivo a tak. No a konec zkušební doby je pak také nutné pořádně oslavit, takže ti zasponzorujeme pořádnou oslavičku s tvými kamarády:)

Rádi tě k nám pozveme na čaj nebo kafe a představíme se ti v plné parádě!
Pozn.: Místo CV nám klidně můžeš poslat jen link na tvůj profil na LinkedIn.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mírně pokročilý nebo
Český jazyk - mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

S jakými technologiemi se budeš setkávat?
Předpokládáme, že v Javě se pohybuješ jako ryba ve vodě a že víš něco o aplikačních serverech:
(Wildfly/JBOSS, Tomcat),
SQL (DB2, PostgreSQL) a objektovém návrhu.

Součástí vývoje je automatické testování aplikací (pomocí unit testů, Selenium end-to-end a akceptačních testů).
Vše provozujeme na Linuxu (CentOS, Ubuntu) ve virtualizovaném prostředí. Pro verzování používáme Git. Automatizujeme, co se dá, od testů po nasazování (Jenkins CI). Vyvíjíme s využitím mnoha prostředí (vývojová, integrační, produkční), vše škálujeme a staráme se o performance a bezpečnost našich řešení.

Mrkni také na náš blog prvnivcesku.cz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma více než 220 nadšenců, kteří pomáhají lidem najít práci a firmám ty správné zaměstnance. Najdeš mezi námi obchodníky, vývojáře, produktové manažery, on-line marketéry, ITíky, účetní a spoustu dalších.

Už 18 let vyvíjíme a provozujeme nejznámější české kariérní portály Jobs.cz a Prace.cz, které využívá více než milion registrovaných uživatelů. Firemní zákazníci využívají zejména on-line náborové služby Teamio.

Je pro nás důležité nejen to, co děláme, ale i jakou cestou k cíli dojdeme. Věříme, že jen soulad mezi srdcem a rozumem může dát vzniknout dlouhodobě prospěšným produktům, službám a projektům.

Zažíváš stejně jako my radost v pracovním prostředí, kde se lidé vzájemně respektují, svobodně se rozhodují a věří si? Pak ti budou blízké hodnoty, které vyznáváme jako lidé a reprezentují i naše firemní hodnoty. Pokud se navíc v práci rád soustředíš na to podstatné, sázíš na jednoduchá řešení a tvůrčí přístup, zapadneš mezi nás jedna dvě.

Adresa společnosti

Jankovcova 1569/2c
170 00 Praha 7
Česká republika

Kontakt

ID: 2565627  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70000-75000Kč (cca 2600-2800 eur)