Konzultant Microsoft Dynamics AX

Dynamix Consult s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
16.03.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konzultačné práce pri zavádzaní podnikového informačného systému - Microsoft Dynamics AX
- spracovanie analýz informačného systému u klienta
- spracovanie návrhov nasadenia informačného systému
- kooperácia s IT špecialistami a programátormi pri navrhovaní riešení
- testovanie funkčnosti IS a implementácia softvérového riešenia u klienta
- vedenie školení pre budúcich užívateľov IS u klienta
- tvorba užívateľskej dokumentácie
- podpora zákazníkov po ukončení implementácie formou konzultácií a telefonickej podpory
- mapovanie, analýza a integrácia užívateľských požiadavok
- aplikácia best practices v nadväznosti na podnikové procesy
- design riešenia v prípravnej fáze projektu, návrh aplikačného riešenia a konfigurácie požiadaviek zákazníka
- podiel na integračnom testovaní - príprava testovacích prípadov, koordinácia testovania, update výsledkov testov
- aplikácia globálnych štandardov a metodológií a návrhy na zlepšovanie procesov

Zodpovednosti:
# Zodpovednosť najmä za úspešnú implementáciu a údržbu AX inštalácií aj u medzinárodných zákazníkov, poskytovanie funkčnej expertízy, návodov, prezentácií, a odpovedí k AX produktu voči zákazníkom.
# Vystupuje ako člen profesionálneho medzinárodného tímu a buduje silnú dôveru u zákazníkov pre riešenie problémov: skúma, analyzuje a rieši SW problémy.
# Analyzuje a mapuje zákaznícke obchodné požiadavky, procesy a ciele
# Navrhuje nevyhnutné produktové zmeny k uspokojeniu zákazníckych potrieb
# Buduje a udržiava obchodné vzťahy so zákazníkmi
# Sám sa neustále profesionálne vzdeláva o produkte Microsoft Dynamics AX a príslušných technológiách
# Pomáha pri interných aktivitách - hotline, remote consulting, pripravuje tréningové materiály, je školiteľom u zákazníka

- dlhodobé pracovné miesto
- práca v príjemnom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (mimoriadne osobné ohodnotenie, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov sa poskytuje dovolenka nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.xxxx
- sickday

Pozícia sa obsadzuje v pobočke LLP Dynamics Slovakia v Bratislave a v Banskej Bystrici

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, ekonomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti finančného a vnútropodnikového účtovníctva a výkazníctva sú vítané
- základná znalosť controllingu - plán, finančné analýzy, kalkulačné systémy sú vítané
- prax s podnikovým IS v oblasti výroby resp. ekonomiky a financií sú vítané
- skúsenosť s implementáciou IS výhodou
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť, chuť učiť sa novým veciam
- systematickosť, splnenie dohodnutých úloh v stanovených termínoch
- analytické myslenie a dôslednosť
- organizačné zručnosti
- komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie
- orientácia na výsledok
- skúsenosti s projektovým riadením výhodou
- zmysel pre tímovú prácu
- výborné porozumenie podnikovým procesom
- komunikatívna znalosť AJ (slovom aj písmom), + NJ výhodou
- VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru (najmenej Bc.)
- zodpovednosť, samostatnosť, proaktivita a veľmi dobré komunikačné schopnosti, schopnosť aplikovať globálne štandardy a metodológie
- ochota krátkodobo cestovať

Dynamix Consult s.r.o. provides business software and consulting services for multinational and local organisations in Slovakia and beyond, implementing Microsoft Dynamics AX in a wide variety of industries. LLP Dynamics is associated with XAPT Group (www.xapt.com).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2025782  Dátum zverejnenia: 24.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1800 EUR/mesiac