Účtovník

MAN Components s.r.o.

Partizánska 916, 957 01 Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou - bude upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát by mal vykonávať:
  • vedenie administratívy súvisiacej s účtovnou činnosťou
  • samostatné účtovanie hlavnej knihy
  • kontrola účtovných dokladov po formálnej a vecnej stránke
  • evidencia faktúr a fakturácia
  • starostlivosť o dodávateľské a odberateľské faktúry
  • sledovanie termínov splatnosti faktúr a zadávanie príkazov na úhradu v účtovnom
systéme SAP
  • vypracovanie daňových priznaní (mesačný platca DPH )
  • vedenie pokladne
  • príprava rôznych finančných a štatistických reportov podľa potrieb nadriadeného,
Intrastat

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte, prosím, Váš životopis na doleuvedený e-mail.
Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ktorých profil sa najviac bude približovať našim požiadavkám.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a v zmysle zákona o ochrane osobných
údajov a udeleným súhlasom uchádzača budeme CV archivovať po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • logické a analytické myslenie, samostatnosť, precíznosť, tímový hráč, zmysel pre detail
Pasívne ovládanie nemeckého jazyka a základy angličtiny vítané.

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alžbeta Dúcka
Tel.: +421902936918
E-mail: poslať životopis
ID: 3109868  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou - bude upresnené na pracovnom pohovore