Záhradný/krajinný architekt

LIVING GARDEN - Ing. Matej Škriečka

Trenčín, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (podľa výkonu, efektivity a znalostí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.) Navrhovanie záhrad a iných krajinno-architektonických diel v spolupráci s krajinným architektom alebo samostatne
2.) Vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie krajinno-architektonických diel vrátane arch.- konštrukčných detailov
3.) Vypracovanie technických/sprievodných správ a cenových ponúk
4.) Grafické spracovanie, 3D modelácie a vizualizácie návrhov
5.) Kreatívne návrhy dlažieb a následné grafické spracovanie kladacích plánov vrátane vizualizácie
6.) Prípadné vybavovanie elektronickej pošty a mailovej komunikácie
7.) Priama i nepriama účasť pri realizácií, konzultácie a riešenie vzniknutých problémov pri realizácií
8.) S tým súvisiace občasné riadenie menšieho kolektívu
9.) Prípadná celková koordinácia projektov alebo autorský dozor
10.) Výpomoc pri spracovaní a aktualizácií web stránky

Možnosť profesného rastu a rozvoja
Čiastočná práca z homeoffice
Čiastočne flexibilný pracovný čas
Prístup k výbornej domácej i zahraničnej literatúre
Práca na zaujímavých projektoch
Spoločensky oceňovaná práca s prírodou

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím na e-mail: [email protected] nasledujúce:
1.) životopis s uvedením doterajšieho pôsobenia (CV)
2.) portfólio v digitálnej podobe alebo výber Vašich prác
3.) prípadný motivačný list, prečo máte záujem pracovať v oblasti záhr. architektúry a ktorým smerom sa chcete uberať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Krajinná architektúra a krajinné plánovanie, Krajinné inžinierstvo, Záhradná architektúra, Záhradný dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SketchUp - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako ideálny kandidát by si mal/a:
- mať vzťah k prírode (aj v horšom počasí)
- ovládať odbornú terminológiu v odbore
- mať chuť sa učiť a rozvíjať napriek Tvojmu doterajšiemu vzdelaniu
- byť komunikatívny, empatický, pozitívne zmýšľajúci a osobnostne zrelý
- ovládať najdôležitejší rastlinný sortiment a prácu s ním
- byť iniciatívny a kreatívny
- mať estetické cítenie, zmysel pre dizajn a dobrú priestorovú predstavivosť
- disponovať vlastnosťami ako zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť alebo precíznosť
- mať v sebe pokoru a rešpekt k povolaniu záhr. architekta
- byť tímový hráč a byť vždy ochotný a nápomocný, keď je to potrebné

Okrem toho:
- mal by si byť z TN alebo okolia
- vieš dodržať slovo a dá sa na Teba spoľahnúť
- ak vieš projektovať v akomkoľvek inom 3D programe, je to výhoda, no kombinácia SketchUp + AutoCAD a prípadne Lumion sa javí ako základ
- ak máš vodičský preukaz B a si aktívny vodič, a prípadne máš k dispozícií aj auto, je to veľká výhoda
- vieš pracovať aj v exteriéri a práce v záhrade sa nebojíš
- v profesii záhradného architekta je obrovské plus, ak máš záhradnícke činnosti zažité na vlastnej koži
- nemáš problém dotiahnuť prácu do konca
- nechýba Ti odvaha jednať s ľuďmi

Každopádne neváhaj a ozvi sa, nežiadame nič nesplniteľné a v mnohých veciach dokážeme pomôcť alebo zaučiť. Dopredu nás ženie chuť sa rozvíjať, pracovať na sebe a zlepšovať okolie všetkým vrátane seba.

Ateliér LIVING GARDEN je mladá, ale skúsená projekčno-realizačná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry a exteriérového dizajnu. Zákazníkom ponúkame dlhoročné skúsenosti z veľkého množstva rôznorodých projektov, 3D vizualizácií a úspešne zrealizovaných záhrad. V súčasnej organizačnej podobe firma existuje na slovenskom trhu od roku 2013, no na poli záhradnej architektúry sa pohybujeme už od 2003. Našim prvoradým cieľom je sprostredkovať zákazníkom dotyk s prírodou a vytvárať prívetivé, atraktívne a originálne krajinno-architektonické a sadovnícke diela, ktoré maximálne zohľadňujú priania budúcich užívateľov a zároveň rešpektujú charakter domu i prostredia. Poskytujeme komplexnú projekčnú činnosť ako aj balík služieb zahŕňajúci údržbu, realizáciu záhrad, automatickej závlahy, dlažieb, terás a ďalších prvkov drobnej záhradnej architektúry.
Každý nový projekt i realizácia sú pre nás výzvou a k zákazníkom máme veľmi osobný a individuálny prístup.
ID: 2941891  Dátum zverejnenia: 23.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (podľa výkonu, efektivity a znalostí)