Upratovačka/pomocná upratovacia sila do kuchyne

LIVELLO s. r. o.

Massimo Ristorante, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava - Staré mesto, River Park, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
750 € alebo dohodou podľa druhu prac. pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovacie práce v reštaurácii/Vysávanie sály, umývanie dlážky, starostlivosť o čistotu toaliet, upratovacie práce v kuchyni, umývanie riadu, starostlivosť o čistotu priestorov kuchyne/

Pracovná doba: Pracuje sa u nás na smeny/ krátky,dlhý týždeň/, predpokladá sa časová flexibilita, dĺžka pracovného dňa je závislá od návštevnosti

Uchádzačky budú telefonicky kontaktované a pozývané na osobný pohovor na základe zaslaných životopisov.

Dobrý zdravotný stav a vitalita je výhodou uchádzačky, keďže daná pozícia je fyzicky náročnejšia, pri osobnom pohovore budeme tieto skutočnosti posudzovať.

Prosíme aby životopisy zasielali len tie uchádzačky, ktoré majú relevantný záujem o pracovnú pozíciu.

Uchádzačky, ktoré zašlú spoločnosti svoj životopis budú po jeho posúdení kontaktované telefonicky a pozvané na osobný pohovor, po ňom samozrejme po vzájomnej dohode, bude nasledovať skúška, aby obe strany zistili, či im daná pozícia a záujemkyňa vyhovuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Keďže sme nefajčiarska reštaurácia,výhodu majú NEFAJČIARKY, uchádzačky s praxou v tejto oblasti a uchádzačky s bydliskom v Bratislave, keďže sa pracuje do neskorých nočných hodín, cca do 23:00
Pracuje sa na smeny /dlhý týždeň (pondelok, utorok, piatok,sobota, nedeľa), krátky týždeň ( streda, štvrtok)/, cca 14 - 15 hod denne.
Práca si vyžaduje dobrú kondíciu a zdravie, a časovú flexibilitu.

Reštaurácia s vysoko kvalitnou talianskou kuchyňou, zameraná na prípravu čerstvých cestovín, rýb a morských plodov, klasické talianske víno a špeciality

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dvořákovo nábrežie 4
81102 Bratislava
ID: 1077132   Dátum zverejnenia: 26.9.2016