Junior účtovník v účtovnej firme Bratislava

LITVÁK & Partners s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 78, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu v účtovnej firme, ktorý chce viesť účtovnú a mzdovú agendu externým klientom v mladom kolektíve v Bratislave. Naša firma rastie a potrebujeme posilu.

Pozícia je vhodná pre absolventa VŠ I. alebo II. stupňa ľubovoľného zamerania, ak má pozítívny vzťah k číslam.

Pozícia nie je vhodná pre študenta VŠ, hľadáme člena tíma s plným pracovným fondom!

Vašou úlohou bude predovšetkým vedenie účtovnej a mzdovej agendy pre externých klientov, administratívne práce a podpora klientom pri rozbehu podnikania (klientom s.r.o. a živnosti zakladáme, poskytujeme virtuálne sídlo, aby sa o administratívu nemuseli starať).

U nás nový člen tímu začína s jednoduchšími úlohami a rastie úmerne zručnostiam, ktoré preukáže až po samostatné spracovanie účtovnej alebo mzdovej agendy konkrétneho klienta.

Účtujeme prednostne v OMEGA Kros, mzdy vedieme prednostne v OMEGA Olymp, pretože sú v SR najlepšie a najdrahšie softvéry. Účtujeme aj v iných softvéroch (Pohoda, Profit365.eu, MoneyS3 pre SK aj CZ trh).

Klientov zastupujeme pri kontrolách zo strany Finančnej správy, Inšpektorátu práce a pod. a radíme im vo všetkých typoch problémov týchajúcich sa ekonomiky a peňazí ich firmy.

Pozícia je vhodná aj pre účtovníkov bez praxe. U nás sa zaučíte a dostanete sa ku zaujímavej práci. Nehrozí manuálne tipovanie jednej rady faktúr na celý život, to nie je naša predstava o svete účtovníctva. Podstatné je, že sa chcete učiť a rásť.

Pracovná doba je od 8 do 16h, neočakáva sa nocovanie ako v audítorských firmách.

Nevyžadujeme komunikáciu ani znalosti cudzích jazykov.

Mladý kolektív, možnosť rastu.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti LITVÁK & Partners s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti LITVÁK & Partners s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, financie

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
OMEGA - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť účtovného programu KROS (omega, alfa, olymp) výhodou - v prípade ak máte skúsenosti s iným programom, na KROS Vás ľahko zaškolíme

- znalosť iného účtovného programu napr. ALFA, ALFA PLUS, POHODA, MONEY, PROFIT365.eu výhodou

- znalosť mzdového programu OLYMP a.i. výhodou
- prechádzajúce skúsenosti s účtovníctvom výhodou

- presnosť, orientácia na detail

- precíznosť, práca s číslami

- schopnosť práce samostatne

- zodpovedný prístup k práci

- spoľahlivosť

Účtovná firma v Bratislave. Vedieme podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo, mzdy. Ponúkame poradenstvo a podporu pri založení firmy a podnikania. www.najlepsiuctovnik.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2840553  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou