Spolupracovník

LITIS odškodnenie, s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie obchodných záležitostí v pridelených oblastiach web sektoru, personal sektoru.

Sprostredkovanie pomoci ľuďom zraneným následkom dopravnej nehody, pri získavaní bolestného, odškodnenia za trvalé následky a nákladov na opravu auta.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu:

[email protected]

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, bezúhonnosť, empatia a chuť pomáhať.

Pomáhame ľuďom, ktorí boli zranení pri dopravnej nehode, či pracovnom úraze, aby sa čo najrýchlejšie mohli vrátiť späť do života pred nehodou a to aj prostredníctvom finančného odškodnenia.

Každý zranený ma totiž nárok na finančné odškodnenie z poisťovne vinníka.

Sme spoločnosť špecializujúca sa na oblasť poistného práva a zodpovednosti za škodu.

Fungujeme na princípe prefinancovávania celej pomoci. To znamená, že klient nezaplatí nič do momentu kým pre neho získame jeho peniaze. Oslovením našej spoločnosti nemôže zranený nič stratiť.

Pracujeme na vysoko profesionálne úrovni s transparentným a ľudským prístupom k svojim klientom a spolupracovníkom.

Ďalšie info na http://www.litis.sk/
ID: 1841204  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 EUR/mesiac