Obchodný zástupca / spolupracovník

LITIS odškodnenie, s.r.o.

okres Malacky, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Ilava, okres Myjava, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie pomoci ľuďom zraneným následkom dopravnej nehody, pri získavaní náhrady za lieky, bolestného, odškodnenia za trvalé následky a nákladov na opravu auta.

Veľmi málo ľudí zranených pri autonehode vôbec tuší načo majú nárok, pomôžte im jednoduchým informovaním.

Vybavovanie problematických poistných udalostí spolupracovníkom zdarma. Nadštandardné odmeňovanie.

Životopisy zasielajte na [email protected], do predmetu správy uveďte "Spolupracovník", a pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti LITIS odškodnenie, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely spolupráce a spracovania v databáze obchodných zástupcov resp. uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 ods. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti LITIS odškodnenie, s.r.o.

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, bezúhonnosť, empatia a chuť pomáhať.

Pri tejto práci môžete využiť svoje kontakty v zdravotníctve, poisťovníctve, autoservisoch či záchranných službách (lekári, hasiči a pod.).

Práca spolupracovníka nevyžaduje živnostenský list a je možná aj popri zamestnaní. Nejedná sa o prácu na TPP.

Pomáhame ľuďom, ktorí boli zranení pri dopravnej nehode, či pracovnom úraze, aby sa čo najrýchlejšie mohli vrátiť späť do života pred nehodou a to aj prostredníctvom finančného odškodnenia.

Každý zranený ma totiž nárok na finančné odškodnenie z poisťovne vinníka.

Sme spoločnosť špecializujúca sa na oblasť poistného práva a zodpovednosti za škodu.

Fungujeme na princípe prefinancovávania celej pomoci. To znamená, že klient nezaplatí nič do momentu kým pre neho získame jeho peniaze. Oslovením našej spoločnosti nemôže zranený nič stratiť.

Pracujeme na vysoko profesionálne úrovni s transparentným a ľudským prístupom k svojim klientom a spolupracovníkom.

Ďalšie info na http://www.litis.sk/
ID: 1384667  Dátum zverejnenia: 20.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou