Referent pre Oddelenie dokumentácie

LITA, autorská spoločnosť

Miesto práce
Mozartova 9, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti zastupujúcej autorov hľadáme kolegu/kolegyňu na Oddelenie dokumentácie na dobu určitú (zastupovanie počas materskej dovolenky). Oddelenie dokumentácie prijíma nahlásenia o použití diel za oblasť knižničných výpožičiek, reprografického rozmnožovania, televízneho vysielania a káblovej retransmisie od autorov alebo používateľov. Na základe týchto nahlásení a rozúčtovacích pravidiel rozdeľuje autorom odmeny.

Aké sú naše predstavy a očakávania:
Náš nový kolega bude vyhľadávať a spracovávať podklady pre ďalších členov tímu. Preto je dôležité, aby sa dobre orientoval na webe a kreatívne používal aj iné zdroje informácií.

Zároveň mu bude pridelený samostatný referát, ktorý si bude sám organizovať a niesť za neho zodpovednosť. Očakávame, že bude vedieť pracovať samostatne, no zároveň spolupracovať aj s ostatnými kolegami.

Pri svojej práci bude komunikovať s autormi a používateľmi ich diel. Preto by mal vedieť pomenovať problém, prediskutovať ho, vyvodiť záver a dospieť k riešeniu. Mal by vedieť vysvetliť problematiku zrozumiteľne a laicky nezúčastneným stranám a mať cit pre vhodný prístup ku klientom.

Nevyhnutnosťou sú aj základné technické znalosti, nakoľko náš kolega bude viesť databázy a spracovávať ich. Podotýkame, že uvedená pracovná pozícia má silný administratívny charakter. Vyžaduje si vysokú koncentráciu, presnosť, precíznosť, lojálnosť a cit pre detailné spracovanie.

Angličtinu bude využívať v miere a na úrovni potrebnej pre jeho prácu. Osobná referencia výhodou. Prihliadame na obsah motivačného listu.

Ponúkame prácu v malom kolektíve, v príjemnom prostredí, pracovný čas, ktorý rešpektuje aj súkromie zamestnanca.

Žiadame uchádzačov, aby svoje životopisy spolu s motivačným listom zasielali e-mailom na adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, žiadame uchádzačov o zamestnanie v LITA, autorskej spoločnosti, aby v žiadosti o zamestnanie (životopise, motivačnom liste) neuvádzali svoje rodné číslo, údaje o zdravotnom stave a nezasielali svoje fotografie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Windows - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tešíme sa na vecného, systematického, aktívneho a milého kolegu/kolegyňu.

LITA, autorská spoločnosť, je občianske združenie autoriek a autorov z oblasti literatúry, divadla, audiovízie a výtvarného umenia. Usiluje sa o zlepšenie postavenia autorov a dosiahnutie spoločenskej zmeny v otázke dodržiavania autorských práv.

Misiou LITA je odbremeniť autorov od administratívnej záťaže spojenej s ich prácou. Zároveň im pomáhať uzatvárať licenčné zmluvy a získavať férové odmeny za ich tvorbu. LITA spolupracuje s divadlami, vydavateľstvami, knižnicami, televíziami a inými organizáciami a aktívne podporuje kultúrne dianie na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1766233  Dátum zverejnenia: 17.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 800 EUR/mesiac, dohodou