Vodič na rozvoz objednávok z e- shopu v rámci Bratislavy a okolia

LIRIS SK, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiac6,50 EUR/hod je mzda na dohodu, a pre študentov, 8- 9 EUR/ hod je mzda na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz objednaného tovaru z distribučného skladu priamo k dverám zákazníka, a to tak v pracovné dni ako aj cez víkend
- prezentácia spoločnosti a predávaných služieb zákazníkom prostredníctvom komunikácie, osobného vzhľadu a ochoty smerom k zákazníkom,
- zvládanie každodenných bežných ako aj krízových situácií, ktoré môžu vzniknúť pri vedení vozidla, prípadne v kontakte so zákazníkom,
- zodpovednosť za pridelené vozidlo a iné zariadenia
- starostlivosť a udržiavanie čistoty o zverené vozidlo a zabezpečiť jeho bezporuchový chod,
- komunikácia s vedúcim zmeny, dispečerom, ktorí vodičom plánujú prácu

- ak si chceš privyrobiť, hľadáme práve teba, študenta alebo vodiča na živnosť
- práca v poobedných hodinách a cez víkendy možná
- zamestnanecké výhody a benefity budú súčasťou osobného pohovoru

Prosíme všetkých kandidátov, aby do životopisu, prípadne motivačného listu, uviedli súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Týmto udeľujem spoločnosti LIRIS SK, s.r.o. Kalinčiakova 27, 831 04 Bratislava, IČO: 46 842 683 súhlas na spracovanie mojich osobných údajov za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o budúce pracovné pozície po dobu do odvolania tohto súhlasu."
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pracovnú pozíciu.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítame predchádzajúcu prax na obdobnej pozícii
- vyžadujeme výborné komunikačné schopnosti ako aj schopnosť pracovať v tíme a sledovať spoločný cieľ
- zodpovednosť a profesionalitu v prístupe k plneniu pracovných úloh
- chuť pracovať a odhodlanie denne to dokazovať

Sme spoločnosť prevádzkujúca online supermarket edelia.sk, ktorá pôsobí vrámci západného Slovenska už 4 roky.
Aktuálne spravujeme portfólio viac ako 12 tis. položiek a spolupracujeme s viac ako 180 dodávateľmi od lokálnych farmárov až po veľké nadnárodné spoločnosti.
Patríme k lídrom z hľadiska šírky online sortimentu čerstvých potravín ako mäso, ovocie zelenina, čerstvé výrobky z farmy.
Sme jedny z najrýchlejších doručovateľov potravín už do 2 hodín od objednávky. V našom sklade pracujeme s využitím najnovších technológii vyskladňovania objednávok.
Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, neváhajte reagovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4712062  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac