Hovoríš plynule anglicky a španielsky? Tak hľadáme práve Teba na pozíciu "Customer support specialist"

Lion Teleservices SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Murgašova 2, 010 01 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný a aktívny človek s chuťou vziať svoju kariéru do vlastných rúk, ovládaš plynule anglický a španielsky jazyk? Ak áno, daj nám o sebe vedieť!

Ponúkame Ti príležitosť pracovať pre významného medzinárodného klienta a zároveň Ti ponúkame vynikajúcu príležitosť využiť svoje nadobudnuté jazykové znalosti a naštartovať kariéru v medzinárodnej spoločnosti so stabilným zázemím a príjemným, dynamickým pracovným prostredím.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- spracovávanie a tvorba dotazníkov v anglickom a španielskom jazyku
- administratívne činnosti spojené s projektom
- správa databázy a údajov klientov

- prostredie medzinárodnej spoločnosti
- kvalitné úvodné školenie
- motivujúce finančné ohodnotenie (fix + bonus + príplatky)
- pravidelné vzdelávacie programy a individuálne plány školení
- možnosť získania nových poznatkov z rôznych oblastí
- motivačné programy
- masáže priamo na pracovisku
- dochádzkový bonus
- atraktívna finančná odmena za "Employee tip"
- firemné akcie, teambuilding

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a naša ponuka Ťa zaujala, tak neváhaj a zašli nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Kontaktovať Ťa budeme telefonicky obratom. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- anglický a španielsky jazyk aktívne
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovednosť

TELEPERFORMANCE - špecialista na svetovom trhu v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi a v poskytovaní služieb kontaktných centier. Spoločnosť ponúka svoje služby v Slovenskej republike od roku 1999. Našim poslaním je udržanie vedúcej pozície prostredníctvom neustálej inovácie, ako aj nastavením najvyšších štandardov v službách a v podpore, ktoré poskytujeme našim zamestnancom, klientom a ich zákazníkom.
Napĺňaním týchto cieľov vedieme transformáciu v oblasti call centier. Meníme služby call centra z bežnej komodity na významnú strategickú hodnotu pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2941620  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore