Programátor (front-end)

Linwe/KRAFT, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 78, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenejších aj tých menej skúsených front-end webových vývojárov so skúsenosťami s písaním čistých, prehľadných a kvalitných kódov s ohľadom na webové štandardy.

Vieš používať JS pluginy a frameworky?
Vieš štýlovať pomocou Bootstrap?
Nerobí Ti problém nakódovanie grafického návrhu webovej stránky z PSD do xHTML a CSS a naprogramovanie funkcionalít?
Prehliadače sú štandardom - učíš sa spracovať webové stránky pre Google Chrome, Firefox, IE 7+, Opera prípadne Safari?
Sú pre teba pojmy PHP, framework jQuery, HTML5, CSS3 samozrejmosťou?
Chceš získať skilly aj pri správe a úprave webového servera vrátane všetkých jeho náležitostí (Apache, PHP, MySQL, FTP, emaily, administráciu servera ISP Config, atď. ?
Nemáš problém pracovať v tíme aj s webdizajnérmi, UXákmi, online marketérmi?

oslavy a raňajky
stolný futbal
časté teambuildingy
pracovná doba
môžeš pracovať na živnosť, na dohodu, na študentskú dohodu, na tpp prípadne na projekt - podľa dohody
nástupný hodinový plat dohodou

Termín nástupu ASAP! Čiže ak si free, a spĺnaš požiadavky, berieme ťa hneď zajtra :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
PHP - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Expert
MySQL - Pokročilý
XHTML - Expert
Administrácia MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HTML5
GIT základy
CSS3
JS/jQuery
Bootstrap 3

Kreatívna agentúra/Production House. Sme tvorivý tím, zodpovedný za spracovanie a prípravu nápaditých riešení. Sme dynamickí, sme vnímaví, sme empatickí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2886416  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa úväzku