Obchodný manažér

Lingea s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 10, Bratislava
Termín nástupu
28.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodného ducha, orientuješ sa na sociálnych sieťach a moderné technológie ti nie sú cudzie? Chcel by si pracovať v stabilnej spoločnosti s priateľským a pozitívnym kolektívom? Tak možno hľadáme práve teba.
Hľadáme niekoho, kto by nám pomohol udržiavať obchodné kontakty a postaral sa o našich súčasných klientov, niekoho, kto by aktívne vyhľadával a prinášal nové obchodné príležitosti. Človeka, ktorý by sa podieľal na plánovaní a plnení obchodných cieľov, prezentoval portfólium našich produktov a služieb a spolupodieľal sa na marketingových aktivitách na podporu predaja.

Náplň práce:
- udržiavanie obchodných kontaktov a starostlivosť o súčasných klientov
- vyhľadávanie a získavanie nových obchodných príležitostí
- plánovanie a plnenie obchodných cieľov
- prezentácia portfólia produktov a služieb
- spoluvytváranie a presadzovanie marketingových aktivít na podporu predaja

Ponúkame:
- zaujímavú prácu s inovatívnymi jazykovými technológiami a produktmi
- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- notebook, medzinárodné teambuildingové akcie
- zodpovedajúce platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

CV e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Ads - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
- min. SŠ vzdelanie
- pokročilú znalosť práce na PC
- pokročilú orientáciu vo svete počítačov a mobilných platforiem
- dobré komunikačné a obchodné zručnosti
- pokročilú znalosť angličtiny slovom a písmom

Sme stabilná spoločnosť s vyše 20 ročným pôsobením na trhu v oblasti jazykových technológií, ich vývoja a vydateľskej činnosti. Pôsobíme v Čechách, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku, Srbsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2712082  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou