Operátor call centra

LINE2 Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
430 - 630 EUR/mesiac430 € / btto mesačne pri 5,5 hod. + provízie, možnosť neskôr pracovať aj na 7,5h. prac. úväzok - 3,826€/h.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Snažíte sa získať prax a nikto Vám nedal príležitosť?
Hľadáte stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom a bohatými zamestnaneckými výhodami?
V tom prípade neváhajte a prihláste sa do výberového konania, ktoré Vám otvorí nové možnosti.

Zodpovedá za aktívnu telefonickú komunikáciu s klientmi a riešenie ich požiadaviek za účelom prieskumu pre partnerov spoločnosti LINE2 Slovakia, s.r.o.

- telefonické oslovovanie zákazníkov za účelom prieskumu pre obchodných partnerov spoločnosti LINE2 Slovakia, s.r.o.
- práca s databázovými systémami
- starostlivosť o pridelené databázy zákazníkov a ich prípadné dopĺňanie
- vybavovanie písomných požiadaviek zákazníkov listovou a elektronickou formou
- evidencia telefonických hovorov a emailovej komunikácie
- zodpovednosť za kvalitu poskytovania informácií
- zodpovednosť za plnenie pridelených mesačných plánov
- samostatné riešenie požiadaviek klientov
- zadávania výsledkov prieskumu do systému
- zúčastňovanie sa pravidelných stretnutí, porád s nadriadenými a pravidelných testov vedomostí a zručností, školení a koučingov

V spoločnosti LINE2 Slovakia s.r.o. sú zamestnanecké benefity výrazným motivačným prvkom a jednoznačne súčasťou pracovného života našich zamestnancov.
Ponúkame:
- motivačné programy, súťaže, teambuildingy
- pitný režim (nealko nápoje) a káva zadarmo
- pri mesačnom hodnotení najlepšieho zamestnanca - poukážky Ticket
Compliments
- na Vianoce (mikulášsky balíček)
- ovocné dni (rôzne druhy čerstvého ovocia )
- pravidelný fixný mesačný príjem
- bezplatné školenia telefonických, komunikačných zručností,
psychológie predaja
- veľkou výhodou je získanie praxe pre absolventov a možnosť naučiť
sa veľa o komunikácií (možnosť uplatniť sa na trhu práce)
- neformálne pracovné prostredie
- ponúkame zmluvu na dobu neurčitú po zapracovaní sa, prípadne
dlhodobú brigádu
- 60 minút prestávka (každý zamestnanec si prestávku rozvrhuje
sám podľa potreby)
- práca v moderných priestoroch s vlastným pracoviskom, vrátane
klimatizácie
- práca v priateľskom kolektíve s rôznymi vekovými kategóriami
- ľudský prístup a ústretovosť manažéra call centra a vedenia
spoločnosti (žiadne striktné pravidlá a sankcie)

Kliknite na našu stránku na facebooku a zistite, že u nás vládne priam rodinná atmosféra :-)

AK SI KOMUNIKATÍVNY A BAVÍ ŤA TELEFONOVANIE, SI TEN SPRÁVNY ČLOVEK NA SPRÁVNEJ STOLIČKE! POZÍCIA JE PRÍLEŽITOSŤOU PRE UCHÁDZAČOV BEZ PRAXE, KTORÍ CHCÚ ODŠTARTOVAŤ SVOJU KARIÉRU, ALE AJ PRE ĽUDÍ S PRAXOU, KTORÍ MAJÚ CHUŤ PRACOVAŤ.

Pozície sú obsadzované hlavne pre ľudí, ktorí majú chuť vzdelávať sa, kariérne rásť a učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vynikajúce komunikačné a prezenčné zručnosti
orientácia na detaily, prioritizácia informácií
reprezentatívne vystupovanie v telefonickom hovore, orientácia na zákazníka
znalosť slovenského jazyka na vynikajúcej úrovni (bez rečových vád)
schopnosť ponúknuť a predať
predchádzajúce skúsenosti s predajom NIE SÚ podmienkou, IBA výhodou
schopnosť sebamotivácie

LINE2 Slovakia, s. r. o. bola založená v roku 2010 ako obchodná spoločnosť. Od roku 2014 tiež poskytujeme kompletné služby call centra. Sme vám k dispozícii v Bratislave, Prešove, Michalovciach, Nitre a Banskej Bystrici. Náš tím je zložený zo 60 akvizičných operátorov a tímu obchodných zástupcov. Poskytujeme nadštandardnú starostlivosť o zákazníkov, osobný prístup, dlhodobý záujem o zákazníkove potreby. Používame najmodernejšie technológie v odbore a snažíme sa, aby sme boli vždy o krok vpred. Našou prioritou je kvalita a prehľadnosť procesov v komunikácii s klientmi i zamestnancami. Naším cieľom je Váš úspech, a preto sa priebežne venujeme rozvoju našich zamestnancov, aby Vám ponúkali tie najlepšie riešenia. Neustále napredujeme a preto sme sa v roku 2019 rozhodli rozšíriť naše služby aj o profesionálne spracovávanie prieskumov trhu a verejnej mienky (Opinion polls).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2165247  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 430 - 630 EUR/mesiac430 € / btto mesačne pri 5,5 hod. + provízie, možnosť neskôr pracovať aj na 7,5h. prac. úväzok - 3,826€/h.